Sparta v Neapoli neuspěje, ani na postup není favoritem

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 17.9.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 17. 9. 2014: Prohra na začátek v Neapoli, konec v pohárech na podzim. Tak podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet vypadá před čtvrtečním zahájením Evropské ligy osud fotbalistů pražské Sparty. Ti totiž podle kurzů jsou outsiderem jak v prvním zápase v Itálii, tak ve skupinovém dostihu o dvě postupová místa. Do zápasu proti Neapoli půjdou sparťané ve čtvrtek večer v kurzu 7,25 na výhru, zatímco domácí Azzurri jsou favorizováni v kurzu 1,42 (remíza se sází za 4,40).

Neapolští jsou jasnými favority v celé skupině, na jejich vítězství a postup z prvního místa se sází v kurzu 1,40, o druhé postupové místo by si to měla Sparta (2,30 na postup) rozdat s Young Boys Bern (2,00) a Slovanem Bratislava (3,25). Na eventuální triumf Sparty ve skupině pak kurz stojí 7,50.

„Po vypadnutí Sparty z kvalifikace Ligy mistrů je na týmu patrný určitý útlum, takže ten určitý dojem dominance, který Rudí šířili minulou sezónu, vymizel,“ tvrdí Milan Klemš, marketingový manažer Unibetu. „Změna formy a lehkosti je patrná až sem, s loňskou pohodou si troufnu říct, že kurzy na Spartu a její představení v Evropské lize by byly rozhodně jiné a v dostihu s Young Boys by byla favoritem.“

Soupeř Sparty v prvním zápase je v tuto chvíli největším favoritem na celkové vítězství (kurz 14,00), následovaný Tottenhamem a Villarrealem (oba 16,00), přelomový triumf Sparty by potom vynesl 151násobek vkladu. Sázení na celkového vítěze Evropské ligy je nicméně v tuto chvíli ovlivněno faktem, že není známo osm týmů z Ligy mistrů, které do pavouka soutěže nastoupí na jaře z třetích míst základních skupin Ligy mistrů.

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa.

Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní.

Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Témata: Sparta | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024