Zefektivněte procesy ve své firmě jednou pro vždy

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 17.8.2017 | Telekomunikace, IT

Čím větší organizace je, tím těžší je koordinace veškerých pracovních procesy, které jsou vykonávány. I přesto, že to není jednoduché, je to možné. Musíme si uvědomit, že jsme ve 21. Století, kterým vládnou moderní technologie a vývojáři se nám zkrátka snaží na maximum vše ulehčit. Těch softwarů, které zajistí efektivní práci ve firemním prostředí je hned několik. Pojďme se na ně podívat.

Office jak ho možná ještě neznáte

Každý z nás má jistě bohaté zkušenosti s klasickými kancelářskými balíčky MS Office od společnosti Microsoft. Není to však zas tak dávno, co přišla na trh s něčím zajímavějším, něčím, co máme k dispozici odkudkoliv. Tím máme na mysli Office 365. Nebojte se, nepřijdete o své dobře známé produkty, mezi které patří Word, Excel, PowerPoint nebo Outlook. To a mnoho dalšího, s čím jste se od společnosti Microsoft již setkali a používáte to v každodenním životě, Vás nepřipravíme. Naopak dostanete ještě něco na víc.

Proč právě Office 365?

Je efektivní, je mobilní, je produktivní. Ano, přesně to přináší Office 365. Nastartuje efektivní týmovou spolupráce právě díky Office 365. Využívejte možností úložiště OneDrive, sdílejte si navzájem dokumenty, nahlížejte do nich odkudkoliv, posuňte Vaši práci s poštou zase o level výš díky Exchange, pořádejte online schůzky díky Skype for business, tvořte efektivní reporty v Power BI, uchovávejte know how vaší firmy díky Yammeru a mnoho, mnoho dalšího.

Kvalitní vztahy se zákazníky jsou enormní záležitostí

Mezi činnosti, bez kterých se neobejde žádná firma, je řízení vztahů se zákazníky. I pro tuto oblast pro Vás máme řešení v podobě CRM systému. Tento systém Vám zajistí komplexní řešení interního marketingu a efektivní péči o Vaše klienty a zákazníky. Veškerá správa probíhajících procesů pro Vás bude hračkou. Nebojte se vsadit na produkty, které jsou tu pro Vás. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667