Víkendové pobyty oživí váš vztah

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.8.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Už máte po krk shonu v práci a výtek nadřízeného? Trvalý stres vám ohrožuje slibný vztah? Vyzkoušejte víkendové pobyty v lázeňských či rekreačních centrech. Tamní hotely jsou připraveny poskytnout vám perfektní péči, nabídnou i wellness procedury, které uvolní vaše tělo i psychiku. Víkendové pobyty jsou dobrou alternativou delších rekreačních pobytů. Na chvíli vypadnete z práce, relaxujete pod profesionálním dohledem a máte možnost strávit několik příjemných dní se svým partnerem či partnerkou. Uvidíte, že se domů vrátíte s novou energií.    

Víkendové pobyty – dopřejte si některou z lázeňských procedur

Víkendové pobyty nabízejí většinou lázeňská centra nebo destinace v horských rekreačních oblastech. V nabídce je vždy perfektní hotelové ubytování a jídlo. Součástí jsou wellness procedury, například masáže, koupele či různé exotické lázeňské techniky. Z masáží jsou to většinou klasické masáže šíje a zad, masáže lávovými kameny, baňkami nebo thajské masáže. Z lázeňských technik můžete využít parafinové či rašelinové zábaly. Víkendové pobyty vás mohou překvapit nezvyklými metodami, například koupelí v pivu nebo v mléce. Prý to pomáhá na omlazení celého organizmu.   

Krkonoše či Jeseníky? Všude tam jsou wellness hotely pro víkendové pobyty

A kam se můžete vydat na víkendové pobyty? Vybrat si můžete ze dvou desítek lázeňských center a desítky wellness hotelů. Součástí takového pobytu jsou i procházky po okolí. Pokud jste ještě nebyli v Krkonoších, Beskydech, Jeseníkách či na Šumavě, všude tam jsou wellness hotely určené pro víkendové pobyty. Nezapomeňte, že pro kvalitní relaxaci nestačí jen masáže či speciální koupele, ale je to právě změna prostředí a péče celého okolí. Po masážích či koupelích si s partnerem či partnerkou dáte dobrou večeři a před vámi jsou další zážitky ze společné noci. Tomu se prostě nedá odolat.

 

Témata: víkendové pobyty, víkendové pobyty pro dva, wellness víkend pro dva, wellness pobyty | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300