Atmosféru historické Prahy vychutnáte nejlépe v hotelech U Zlatého stromu a U Prince

Doba, kdy bylo ubytování v historickém jádru Prahy dostupné jen nejmajetnějším cizincům je dávno ta tam. Jednak si Češi na svých platech polepšili a také ceny se přizpůsobily reálné poptávce.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 17.8.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Dnes už ani nevyrážíme na výlety s taškou plnou řízků v chlebu a od hotelu žádáme nejen komfortní ubytování, ale také kvalitní a především světovou gastronomii. To všechno splňují hotel U Zlatého stromu a hotel U Prince situované v samém srdci Prahy. Konečně přišla chvíle, kdy se pražským centrem nemusíme jen procházet, ale můžeme se zdržet i na několik dní a úžasnou atmosféru si vychutnat naplno.

Luxusní ubytování v Praze

Budete překvapeni, jak často v těchto hotelech uslyšíte od hotelových hostů češtinu a s jakou péči o českou tradici jsou hotely provozovány. Probouzet se budete pod ručně malovanými stropy. Každý detail interiéru respektující styl měšťanského bydlení v době 18. a 19. století je řešen s důrazem na historický ráz, kvalitu tradičních materiálů. Přitom se vše snoubí s moderními technologiemi. Každý z pokojů obou hotelů je svými rozměry a dispozicemi originál. Recepční vám i po telefonu pomůže s výběrem pokoje, který by nejlépe odrážel váš styl nebo i jen momentální náladu. V případě apartmánů v Praze hotelu U Prince se dokonce postará i o 24 hodinový servis včetně portýra, zajištění nákupu, donášky vybraných nápojů a pokrmů, smluvní dopravu a další služby. Součástí apartmánů je navíc plně vybavená kuchyň včetně jídelního stolu. Host si tak užije ubytování se vším soukromím.

Světová gastronomie v českém hotelu

Hotelové restaurace přináší obsáhlý jídelní lístek (www.uzlatehostromu.com a www.hoteluprince.com), samozřejmě včetně české kuchyně. Co však nás zajímá více, jsou delikatesy z kuchyně světové a ty na něm najdeme také. Jedná se o pokrmy z šneků, krevet, humra a samozřejmě všech základních druhů mas (hovězí, drůbež, vepřové, jehněčí) a několik druhů ryb. Výsledkem bude touha navštívit restauraci znovu a ochutnat si další oběd či večeři.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.