Lešení haki – moderní způsob práce na fasádě

Lešení haki
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.7.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Lešení haki určené pro fasádní práce patří mezi typy lešení skládané z dílců, z nichž je možné sestavit řadové, prostorové či mobilní lešení. Umožňuje bezpečnou a pohodlnou práci na fasádě, střeše nebo při výstavbě domu. Lze z něho sestavit různý počet pater, má dlouhou životnost a je vybavena bezpečnostními prvky. V průběhu vývoje několika desítek let se u lešení haki snižovala hmotnost jednotlivých dílců a zvyšovala se bezpečnost při práci na lešení. Existuje také půjčovna lešení, kde si lze jednotlivé sady lešení vypůjčit či objednat montáž i demontáž.

Lešení haki má několik sad

Základní pole lešení haki má rozměry 1,25 x 3,05 metru, výška patra je 2,04 metry. Lešení se skládá ze sloupků, příčníků, podélníků, zábradlí, podlážek, patek a ztužení, což jsou napínací dráty, které spojují uhlopříčně jednotlivá patra. Pro zákazníky je výhodné, že si nemusí půjčovat celou sadu lešení, ale mohou zvolit malou sadu neb mini sadu. Například mini sada lešení haki má čtyři pole a čtyři podlaží. Pokryje plochu 100 metrů čtverečných. Malá sada pokryje dvojnásobnou plochu, výšku má 16,32 metru, což je osm pater.   

Lze si objednat montáž i demontáž lešení

Stavební firmy nemusí mít vlastní lešení haki, jejich řešení je půjčovna lešení. Pro Prahu a Středočeský kraj funguje půjčovna lešení ve firmě Promal v Jílovém u Prahy. Tamní půjčovna lešení disponuje sadami, z nichž lze postavit lešení až do výšky 35 metrů. K dispozici jsou všechny díly i podlážky. V případě, že pracovníci stavební firmy nemají zkušenosti s montáží, Promal sestavení lešení zajistí. Firma ochotně dodá i atypické díly, případě vybaví lešení pojezdovými kolečky. Firma Promal prodává a půjčuje lešení haki, zajišťuje montáž a demontáž, vyrábí i atypické podlážky. 

 

Témata: lešení Haki, lešení, pronájem lešení, půjčovna lešení, haki | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300