S titulem MBA získáte dobře placenou manažerskou pozici

Vzdělávání je celoživotní proces, který vám zajistí kariérní posun a prohloubení teoretických znalostí a praktických dovedností.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 17.7.2015 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Jestliže se chcete naučit, jak aplikovat teorii v praxi, a zdokonalit se v oblasti řízení podniku, nabízí se vám studium MBA. Profesní vzdělávací program MBA (Master of Business Administration) zprostředkovává prestižní škola European School of Business & Management SE, která patří na půdě vzdělávání mezi významné instituce.

Titul MBA na European School of Business & Management získáte za jeden rok studia, které je v českém jazyce. Jedná se především o moderní online studium, jenž se kombinuje s interaktivními prezenčními workshopy. Vzdělávací instituce nabízí různá zaměření studia – Ekonomika a finanční management, Management inovací, Corporate management, Management zdravotnictví, Investiční management, Management veřejné správy, Management obchodu a Leadership a soft skills.

Proč získat titul MBA?

Prestižní škola European School of Business & Management staví na Oxfordském modelu výuky, který podporuje samostatné uvažování studentů, logickou argumentaci a vyhledávání informací. Programy vedou špičkový lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti a dlouholetou praxi v managementu. Lektoři se se studenty dělí o teoretické znalosti a především praktické dovednosti, jež uplatníte ve svém zaměstnání na manažerské pozici, ba dokonce i při vedení a řízení vlastní společnosti.

Nespornou výhodou je studium online, což ocení především časově vytížení podnikatelé a manažeři. Škola má propracovaný e-learningový systém, jehož prostřednictvím se můžete vzdělávat kdykoliv a odkudkoliv. Termíny prezenčních workshopů si pak volíte v rámci intranetu, kde je jich na výběr hned několik.

Výhody studia na ESBM

  • Studium MBA můžete zahájit kdykoliv a odkudkoliv.
  • Můžete si sestavit individuální studijní plán a vybrat si specializaci a volitelné moduly dle svých preferencí.
  • Škola nabízí moderní online studium.
  • Titul MBA lze získat za jeden rok studia.

Zdokonalte se v pracovním životě a zvyšte svou cenu na trhu práce. European School of Business & Management vám přichystá to nejlepší zázemí pro studium MBA.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.