TukuTuku – online magazín, který se vyplatí číst

Zadavatel: GIT.cz | 17.7.2015 | Média, marketing

Tukutuku magazín

Praha (Pressweb) - Na tuzemskou internetovou scénu vstoupil nový online magazín TukuTuku, jehož obsah tvoří inteligentní lifestyle.

Samotnému slovu „lifestyle“ chce TukuTuku navrátit jeho původní pozitivní náplň. Dnes si totiž každý pod tímto pojmem představí vlivem bulvárních médií a jejich zneužívání tohoto termínu celebrity druhého až sedmého řádu. V magazínu Tukutuku se však spíše než o životech slavných, kteří jsou známí díky své postavě, tváři či skandálech, dočtou čtenáři o příbězích lidech úspěšných, kteří si své prominentní místo na slunci vydobyli pílí a talentem.

„Chceme být první volbou všech, kteří se online chtějí dočíst zábavné a přitom inteligentní články,“ svorně prohlašují členové redakce online časopisu Tukutuku. „Žádné téma pro nás rozhodně není tabu. Soustředíme se však na to, co zajímá tu část populace, která se chce něco dozvědět - a přitom se i bavit. TukuTuku je branou do světa inteligentního životního stylu.“

Obsah magazínu tvoří nejen zkušení žurnalisté (Leoš Kyša, Eva Hofrichterová, Jan Brychta), ale i začínající bloggerské a novinářské hvězdy, redakce časopisu je navíc otevřena i novým adeptům, jak ukázala v nedávné náborové kampani na Facebooku.

Technicky je web-zin Tukutuku postaven na moderním responzívním webdesignu, který umožňuje ničím nerušenou návštěvu také z chytrých telefonů a tabletů. Redakce magazínu také aktivně komunikuje se svými čtenáři na sociálních sítích – speciálně facebooku.

Co název Tukutuku vlastně znamená? Slovo tukutuku pochází z maorštiny, ve které původně označovalo dřevěnou síťovinu na dveřích domů. Na ní se původní obyvatelé Nového Zélandu scházeli a potkávali. A právě takový má být i nový e-zin – má být místem setkávání se s novými informacemi a zdroji inspirace.

Druhým významem slova „tukutuku“ je rozcestník – jakási startovací čára, od které se čtenáři mohou rozběhnout správným směrem za osobním rozvojem, lepší kariérou, rozvojem životního stylu, za úspěchem či za spokojenějším životem.

E-zin najdete zdarma na www.tukutuku.cz.

Témata: lifestyle, internetový magazín, internetový časopis, online časopis, online magazín, e-zin, web-zin, osobní rozvoj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Global Internet Technology s.r.o. - GIT.cz
Žirovnická 1/2389
106 00 Praha 10 - Záběhlice
Česká republika
info@git.cz
Tel: +420 607 724 498