Evropský sklad značky Birch v Praze zahájil provoz

Společnost Codeware, s. r. o. právě v Praze zahájila v rámci projektu CB-Direct provoz evropského velkoskladu značky Birch.
Zadavatel: CODEWARE | 17.7.2014 | Obchod, e-commerce
www.cb-direct.eu

Praha (Pressweb) - Projekt CB-Direct je realizovaný společnými silami společností Codeware, s. r. o. a Birch Technology Inc. Jedná se o skladovací systém určený evropským spotřebitelům a prodejcům výrobků Birch. Jeho cílem je nabídnout výrobky Birch za výhodnější cenu a s co nejjednodušší dostupností.

Díky tomuto zásadnímu kroku mohou nyní evropští zákazníci značky Birch využívat rychlejších dodávek, lokální technickou podporu a platit v Eurech. Nový objednávkový systém navíc umožňuje snadno sledovat aktuální stav zásob a nezanedbatelnou výhodou není ani odstranění povinnosti celního prohlášení k odebíranému zboží.

Značka Birch zahrnuje široký sortiment jako POS systémy, dotykové pokladní systémy a monitory, snímače čárových kódů, ověřovače cen nebo pokladní tiskárny. Jejím výrobcem je renomovaná taiwanská společnost Birch Technology Inc.

Bližší informace o celém projektu a vstup do systému naleznete na internetových stránkách www.cb-direct.eu.

Více o společnost Codeware

Codeware, s. r. o. je česká společnost zabývající se automatickou identifikací. Od svého založení v roce 1996 patří mezi nejvýznamnější tuzemské firmy zajišťující vše kolem čárových kódů EAN, 2D kódů, sběru dat, RFID technologií a jejich integrace. Vlastní programátorské a technické zázemí umožňuje společnosti doplňovat dodávky hardwaru o vlastní softwarové řešení, poskytovat odbornou konzultaci, zaškolení a podporu servisního střediska.

 

Kontakt pro média:

Aneta Netáhlová – product product & marketing manager

Email: aneta.netahlova@codeware.cz

Tel: +420222562444

Textový soubor:
PřílohaVelikost
Microsoft Office document icon tz_cbdirect.doc1.91 MB
Témata: obchod, projekt, pokladní systémy, POS, AUTO-ID | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

CODEWARE

Jaromírova 37
128 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Aneta Netáhlová
Product & marketing manager
aneta.netahlova@codeware.cz
+420 222 562 444
Obrázek uživatele codeware
Společnost CODEWARE, s.r.o. se specializuje na oblast automatické identifikace.Najdete u nás vše, co souvisí s čárovými kódy, 2D kódy, sběrem dat i RFID technologií. Jako systémový integrátor dodáváme hardware a software, včetně implementace do ERP systémů. Samozřejmostí je pro nás odborná... vice ›
CODEWARE, s. r. o.
Jaromírova 37
128 00 Praha 2
Česká republika
codeware@codeware.cz
Tel: +420 222 562 444