Nová karta otevírá návštěvníkům Teplic městské atrakce

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 17.6.2020 | Cestování, gastronomie

Teplice (Pressweb) - 17. 6. 2020: Společnost VisitTeplice pro letošní turistickou sezónu připravila novinku, která má přilákat návštěvníky k nejvýznamnějším památkám i dalším atraktivním cílům. Nová TepliceCARD má verzi pro jednotlivce i celou rodinu.

„Návštěvníky města tak chceme přimět k tomu, aby si ho maximálně užili a nemuseli neustále přemýšlet nad placením. S kartou ušetří podstatnou částku,“ říká Pavla Lehnerová, výkonná ředitelka VisitTeplice.

Jednotlivec za kartu zaplatí jen 360,- korun a dostane služby v hodnotě 580,- korun, rodinná verze pro dva dospělé a dvě děti stojí 1.110,- korun a nabízí služby za 1.580,- korun. „Všechny výhody je možné čerpat postupně, tedy i v rámci opakovaných návštěv, až do konce platnosti vydané karty,“ dodává Pavla Lehnerová.

V ceně nejvýznamnější památky, vyjížďky i nákupy

Karta obsahuje vstup k ostatkům Svatého Clari, vstup na vyhlídkovou věž, vstup do teplického zámku včetně jedné expozice podle vlastního výběru, vstup do botanické zahrady, jízdu turistickým vláčkem Humboldt a jízdu vyhlídkovým kabriobusem na Doubravku. Dospělí návštěvníci navíc dostanou pivo zdarma v pivovaru Monopol a nejnovějším benefitem je stokorunová poukázka na nákup v obchodním centru Galerie Teplice.

„Věřím, že už teď je to spousta důvodů, proč si naši kartu pořídit,“ říká šéfka VisitTeplice a nevylučuje, že budou přibývat i další lákadla.

Držitel karty navíc dostane QR kód k aktivaci turistické aplikace Premiant eGuide stažené do mobilu nebo tabletu. Ta provází turisty po nejzajímavějších místech Teplic v devíti jazycích.

::

Společnost VisitTeplice od roku 2017 poskytuje služby v oblasti cestovního ruchu a volnočasových aktivit pro návštěvníky města Teplice, regionu Teplicka a Ústeckého kraje. Ve své oblasti je jedinou společností takového typu. Provozuje vlastní informační centrum a webové stránky www.visitteplice.com. Propojuje místní hotely, restaurace, muzea a ostatní provozovatele zařízení cestovního ruchu. Společnost poskytuje průvodcovské služby a spravuje řadu významných místních památek, např. poutní místo nad ostatky křesťanského mučedníka ze 4. století St. Clari nebo vyhlídkovou věž kostela sv. Jana Křtitele s interaktivní expozicí. VisitTeplice provozuje jízdy turistickým vláčkem Humboldt a výlety kabriobusy, nabízí turistům kartu na levnější jízdenky a vstupenky a mobilní aplikaci v devíti jazykových mutacích.

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024