Unibet: Domácí na Evropě proroky nebudou, jednadvacítka je za outsidera

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 17.6.2015 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 17. 6. 2015:  Byť na známém domácím hřišti, cesta k medaili bude předlouhá. Tak vidí bookmakeři Unibetu šance české jednadvacítky na úspěch na nadcházejícím mistrovství Evropy, které ve středu začne v Praze. Český tým je totiž (společně se Švédy) v kurzu 15,00 na celkové vítězství jasným outsiderem šampionátu. Naopak největší šance dávají bookmakeři výběru Německa (2,75), následovanému Anglií (5,25), Portugalskem (6,00) a Itálii (8,50). Zbylí dva účastníci – Dánsko a Srbsko – se pak sází v kurzu 11,00 a 12,00.

„Jakkoliv Jakub Dovalil dal až na chybějícího Matěje Vydru dohromady to nejlepší, co v dané kategorii má k dispozici, na konkurenci to stačit nebude. Češi budou mít problémy střílet góly, náš útok vypadá proti soupeřům nekonkurenceschopný,“ tvrdí country manažer Unibetu Petr Dufek. „Mistrovství Evropy je sice z podstaty vyrovnaná záležitost, takže o překvapení by asi neměla být nouze, k tomu, aby si naši sáhli na medaili, by museli podle všeho překvapit minimálně čtyřikrát,“ doplňuje Dufek.

Akcentuje tak kurzy už na úvodní zápasy, kdy ani do otvíráku proti Dánsku nepůjdou Češi jako favorité. Těmi, byť mírnými, budou ve středu Seveřané, na jejichž výhru je vypsán kurz 2,25, zatímco české ambice na tříbodový zisk Unibet oceňuje kurzem 3,10. Smírný výsledek se pak sází za 3,40. Ve druhém utkání úvodního dne by pak Němci měli podle kurzu 1,55 na výhru bez výraznějších problémů přejet Srby, jejichž výhra by naopak přinesla násobek vkladu v poměru 1 : 5,70 a remíza 4,15.

Aktualizované kurzy jsou dostupné online na https://cz.unibet.com/betting#/group/1000151680/category/1311

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024