Kovovýroba – brány, vrata a nejrůznější výrobky z kovu

Kovovýroba – brány, vrata
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.5.2021 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Potřebujete vyrobit oplocení, vjezdovou bránu nebo branku? Dnes jsou to převážně výrobky z kovu, nebo mají alespoň kovový základ, protože jde o materiál, který je odolný, pevný, má dlouhou životnost a dobře se s ním pracuje. Kovovýroba má významné místo v náplni malých i velkých živností. Máte-li domek, budete potřebovat nový plot. A dřevěné plaňky se už dávno nenosí. I nejjednodušší ploty jsou celé z kovu – kovové sloupky a pletivo. Můžete mít i pletivo obalené plastem, tzv. poplastové, ale základ je vždycky z kovu. I plotové dílce s dřevěnou výplní musí mít pevné rámy z kovu.

Kovovýroba je obor, který potřebují soukromé domy i firmy

Kovovýroba zahrnuje i zhotovení vrat, brán a branek. Dnešní trendem jsou automatické brány, které se otevírají na dálku speciálním ovladačem nebo mobilním telefonem. Nemusíte vystupovat z vozu, brána se otevře a vy vjedete na pozemek. Pokud máte garáž s automatickými vraty, z auta může vystoupit až v domě. No, není to pohodlné! Kovovýroba nabízí celou škálu vjezdových systémů. Běžné jsou posunovací brány. Dělí se na pojezdové, u nichž je křídlo vedené na kolečkách po zemi, a samonosné, kde pevný sloupek drží křídlo, jenž se posunuje několik centimetrů nad zemí.

Chcete schody či zábradlí? Zvolte zkušenou firmu

Kovovýroba se zabývá i výrobou vrat, pokud nelze využít prostor vedle vjezdu. Posunovací brány totiž potřebují prostor, kam se křídlo zasune. Pokud není, variantou jsou vrata, buď jednoduché manuální, nebo automatické. Dalšími výrobky jsou různé výplně bran a vrat, sklepní kóje a kotce, schody, zábradlí a žebříky. Firma Promal z Jílového u Prahy zhotovuje i konstrukce pro solární panely, které se montují na střechy i fasády, nebo na zem. Dnešní fotovoltaika se rychle rozvíjí a vyžaduje i konstrukce, s nimiž lze v průběhu roku manipulovat, aby sluneční svit dopadal na panely optimálně.

 

Témata: kovovýroba, brány, vrata, žebříky, schody | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300