Datové centrum šité přímo na míru

Datové centrum na míru
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.4.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Chcete vlastní server? Pak zapomeňte na domácí provoz a vsaďte na plnohodnotný server hosting, který vám bude dostupný 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Vyvarujte se správě svépomocí a obraťte se v tomto směru na odborníky.

Moderní datacentrum. Přesně takhle je třeba řešit provoz internetových portálů, aplikací a služeb. Zapomeňte na vlastní servery, s nimiž se pojí vysoké náklady na provoz z pohledu hardwaru i softwaru. Nepodceňujte bezpečnost svých dat a lpěte na maximální dostupnosti.

Toho v domácích podmínkách docílíte pouze stěží. Právě proto by vaše volba měla padnout na novodobé datacentrum, v rámci něhož se vám dostane širokého portfolia přidružených služeb za bezkonkurenční ceny.

Co všechno nabízí moderní datacentrum?

V první řadě je to zázemí pro vaše dedikované servery. Aplikování profesionálních bezpečnostních systémů, použití nejlepších technologií současnosti a špičková internetová infrastruktura. Právě tam může být umístěn váš virtuální server, který budete mít plně ve správě. A pokud se náhodou objeví nějaký problém?

Pak je tu odborná technická podpora zaštiťující datové centrum. Ať už půjde o opravy, řešení obtíží nebo jakékoliv upgrady vlastních serverů, vždy se domůžete výsledné podoby do 60 minut. To je doslova servis na jedničku.

Správně zvolené datacentrum, to je kompletní řešení pro e-shopy, webová studia, velké projekty, ale také hromadný mailing, databáze a mnohé další. Svěřte své požadavky datovému centru na úrovni, respektive tomu nejlepšímu ve Střední Evropě.

Je to VSHosting s.r.o. s více, jak desetiletou praxí na trhu. TIER IV datacentrum s globální infrastrukturou, které ve finále poníží vaše náklady na provoz vlastního serveru. Využijte server hosting šitý přímo na míru vašim náročným požadavkům a plaťte jen za to, co využíváte.

Témata: datové centrum, data centrum, datové centrum na míru, kvalitní datové centrum | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300