Nábytek z palet nadchl designéry

Nábytek z palet nadchl designéry
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.4.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Čím jsou palety pro přepravu tak skvělé? Mají stále stejné rozměry, jsou pevné, odolné, levné pro výrobu a snesou značné zatížení. Palety se tak rozšířily po celém světě, že nemohly zůstat bez povšimnutí mezi tvůrčími designéry. A co bylo výsledkem? Nábytek z palet. Zpočátku obsadil paletový nábytek jen segment zahradního nábytku, ale později se odvážil i do interiéru. Je to proto, že nábytek z palet je dřevěný nábytek, lze jej řadit mezi materiály masivu. Má svoji specifickou vůni, je příjemný na omak a především z něho lze dělat různé výrobky. Chcete postel, skříňku či zástěnu? I to může být paletový nábytek.

Paletový nábytek vtrhl nejdříve na zahradu

Nábytek z palet se dostal do zahrady, protože je velmi prakticky. Dřevo snese změnu povětrnostních podmínek, takže se o něj nemusíte několik let starat. A co pak? Protože je paletový nábytek levný, jen ho vyměníte za něco jiného. Obměna vašeho zahradního nábytku je snadná a bolet vás nebude. Díky svým standardním rozměrům se dá velmi snadno nábytek z palet upravovat i vyrábět. Jednotlivé díly se liší jen počtem přířezů. Palety mají takovou konstrukci, že vždy drží pohromadě, přestože má nábytek z palet různý počet přířezů, je větší či menší než standardní paleta.

Nábytek z palet v laku i v barvě

A paletový nábytek v interiéru? Je to podobné jako na zahradě, jen se využívá větší pestrost konečné úpravy. Nábytek z palet v interiéru může být lakovaný či upravovaný barvami stupnice RAL. Vyberte si. Často ho však vídáme v různém přírodním odstínu. Dřevo mají prostě zákazníci rádi. Paletový nábytek v dřevěném dekoru je velmi přirozený a atraktivní. Už jste poseděli v kavárně, kde jsou všechny lavice i stoly vyrobené z palet? Vyzkoušejte to. Budete překvapeni, jak působí přirozeně a příjemně. S vhodnými polštáři se na něm budete pohodlně rozvalovat. Kdo by to byl řekl, že nábytek z palet bude jednou zdobit i veřejné interiéry.

 

Témata: nábytek z palet, palety, paleta, nábytek z palety | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300