Prodej lešení haki – to je základ pro vaše podnikání

Prodej lešení haki
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.4.2017 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - V současnosti už neuvidíte fasádní lešení z tradičních velkých trubek. Bylo zbytečně masivní, jeho sestavení zabralo dost času a chyběly mu bezpečnostní prvky. Jedním z lešení, které je nahradilo, je lešení haki. Je jednoduché, má dostatečně robustní konstrukci, množství variabilních dílů, dá se stavět jako řadové, prostorové, pojízdné či vysunuté. Prodej lešení haki zajišťuje například společnost Promal. Jde o prodej lešení haki jako ucelené stavebnice nebo prodej jednotlivých dílů konstrukce.

Půjčovna lešení haki pro malé i velké stavební firmy

Firma Promal se specializuje na kovovýrobu, tedy výrobu kovových konstrukcí, schodů, zábradlí, žebříků, chovatelských kotců, plotů, vrat i brán, ale také na prodej lešení haki. Pořizují si je lešenářské firmy, jež zajišťují servis pro stavební firmy. Jen velkým společnostem se vyplatí mít vlastní lešení haki, ostatní si je pronajímají. Prodej lešení haki neznamená definitivní nákup celé stavebnice. Základem je lešení určité velikosti, další díly se mohou postupně dokupovat. Další servisní službou firmy Promal je půjčovna lešení haki, která je určena pro malé i velké stavební firmy.

Lešení haki v základní sadě nebo minisadě

Půjčovna lešení haki funguje tak, že zákazník složí zálohu na půjčovné a vybere si vhodné díly. K dispozici jsou sloupky, příčníky, podélníky, podlážky, patky, zábradlí i díly pro zpevnění, tedy ztužení konstrukce. Půjčovna lešení haki je výhodná pro firmy, které nemají vlastní lešení, ale umí si je sestavit a používat je. Lešení haki má tři základní varianty – je to základní sada, malá sada a minisada. Například minisada, kterou také vlastní půjčovna lešení haki Promal, má celkovou výšku 8,16 m, délku 12,20 m, 4 pole a 4 podlaží. Základní sada lešení haki má 8 podlaží a 8 polí, jeho celková plocha je až 400 metrů čtverečných.

 

Témata: půjčovna lešení, prodej lešení haki, lešení Haki, haki | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300