Už jste si objednali svatební oznámení?

Už máte svatební oznámení?
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.4.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Přípravy na svatbu jsou v plném proudu. A zajistil už někdo svatební oznámení? Bez něho si ani svatbu nelze představit. Svatební oznámení je součástí svatebních zvyklostí v našem regionu. Je to definitivní potvrzení svatby a současně i pozvánka pro hosty. Jakmile se rozešle svatební oznámení, je jasné, že svatba bude a přípravy jsou v plném proudu. I v elektronickém věku se svatební oznámení posílá poštou nebo roznáší osobně. Má písemnou formu a pisatel si může zvolit papír, tisk, typ písma a věnovat péči i obsahu. Nezřídka se na oznámení píší verše nebo nějaký osobní vzkaz novomanželům.

Svatební oznámení obsahuje verše i citáty

„Máš-li lásku, máš všechno,“ je citát hudebníka Johna Lennona. Na svatební oznámení si můžete vybrat z desítek citátů od slavných osobností i neznámých autorů. A co třeba trochu realističtější verš: „Konec snění, začíná život.“ Ten je od básníka J. W. Goetha. Nezapomeňte ani na výběr luxusního papíru. Na svatební oznámení můžete mít hedvábný či perleťový papír s různými ornamenty. Také výběr druhu tisku na svatební oznámení dokáže z kusu papírové kartičky udělat umělecké dílo. Moderní je termografie, s jejíž pomocí vznikne plastické písmo. Pomocí horké ražby dostanete na papír zlatou barvu. Zajímavé efekty docílíte slepotiskem či reliéfní ražbou.

Svatební přání – popřejte štěstí a dlouhý život

Známí i hosté, kteří dostali svatební oznámení, posílají svatební přání. Může být stejně luxusní jako oznámení. Vybírat můžete z desítek vzorů. Svatební přání reaguje na svatební oznámení a pisatel jím přeje novomanželům štěstí a dlouhý společný život. Svatební přání může obsahovat i osobnější sdělení v případě, že pisatel má bližší vztah k novomanželům nebo některému z nich. Svatební přání se posílá poštou nebo doručuje osobně tak, aby jej novomanželé dostali až po obřadu.

 

Témata: svatební oznámení, svatební přání, svatba, oznámení o svatbě | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300