Konečně přehledný archiv od České televize je tady!

Zadavatel: Roman Ernst | 17.4.2015 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Filmy, seriály, dokumenty, pohádky, talk show. To vše a mnohem více je k dohledání v online archivu České televize, který byl nedávno spuštěn. Najdeme v něm veškeré kanály spadající pod veřejnoprávní Českou televizi – a veškeré odvysílané pořady jsou tu dostupné kdykoliv a navíc zcela zdarma!

Rozhodně to není něco zcela obvyklého. Pokud se chceme zpětně podívat na některý díl Ulice, Ordinace v růžové zahradě nebo dalších pořadů vysílaných na TV Nova, můžeme zabrousit leda tak na internetový archiv Voyo.cz – ale ten je placený. Na podobném principu vede svůj archiv i FTV Prima a u většiny jiných stanic nic podobného vůbec nenajdeme. Ale Česká televize je veřejnoprávní a platíme jí pravidelné koncesionářské poplatky, takže tady je situace jiná. A drtivá většina již odvysílaných pořadů je tak dostupná na internetu, a to zdarma. Stačí k tomu jen mít vhodné připojení k internetu, které zvládne vybraný pořad přehrát.

Kdykoliv, cokoliv

Něco podobného už možná znáte. Pakliže se chcete dívat na ČT 24, je možné zabrousit na stejnojmenné webové stránky, kde si můžete spustit internetové online vysílání, které běží úplně stejně jako v televizi – živě a bez jakýchkoliv omezení. A úplně stejně je možné vysílání všech kanálů České televize sledovat v reálném čase na webu Spustit.cz. Nyní lze ale nově jít i zpět v čase, nalistovat si jakýkoliv program ČT, jakýkoliv den, jakýkoliv čas. Zkrátka najít si třeba v abecedním řazení jakýkoliv pořad, který nás zrovna zajímá, ale který nám utekl nebo si ho chceme znovu připomenout – a spustit si ho na počítači, tabletu, chytrém telefonu a dalších zařízeních. Archiv pořadů České televize neklade žádná omezení a je dostupný všem.

Od sportu po dokumenty

Hlavní výhodou online archivu České televize je fakt, že obsáhne všechny pořady vysílané na veškerých kanálech ČT. Milovníci sportu si tu tak přijdou na své probíráním se vysílání kanálu ČT Sport, děti mohou hltat veškeré pohádky z ČT :D a ti, kdo prahnou po nových vědomostech si třeba mohou pustit nějaký naučný či dokumentární pořad již odvysílaný na ČT 2. Zkrátka každý si tu najde to své.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika