Před zahájením série titul leží v Buchlovských kopcích, blíže jej má Zlín

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 17.4.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 17. 4. 2014: Na pomyslném laně o délce sta kilometrů se budou přetahovat o Masarykův pohár pro vítěze play off české Extraligy hokejisté Brna a Zlína, před čtvrtečním startem finálové série má trofej blíže ke Zlínu. Alespoň podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet, kteří v kurzu 1,70 na zisk titulu favorizují hokejisty Zlína, na brněnský tým si lze vsadit v kurzu 2,05. Titul tak pomyslně leží u hradu Buchlov a má blíž do Zlína.

„Při ambicích Plzně a hlavně Sparty moravské finále nikdo moc neočekával, nicméně je to tady. Podle našich bookmakerů i celého trhu půjde o extrémně vyrovnané zápasy, které budou končit o gól, takže sázky na hendikepy by se podle nás moc vyplatit neměly,“ tvrdí marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

V prvním zápase série je favoritem samozřejmě Zlín, když kurz na jeho vítězství po 60 minutách činí 2,15, zatímco výhra Brna si stojí 2,90 a na smírný výsledek a prodloužení hned prvního zápasu se sází v kurzu 3,80. Bookmakeři obecně očekávají velmi vyrovnané zápasy s minimem gólů, když hned v prvním zápase favorizují čtyři a méně branek, na něž se sází v kurzu 1,78, zatímco na gólové hody a propustné brankáře kurz stojí 1,96.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Region: Zlínský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024