Hledáte silného partnera na realitním trhu v Praze? Rádi vám pomůžeme!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 16.3.2023 | Reality, bydlení

Praha je ve všech oborech podnikání a investic rozhodně tím nejobtížnějším místem v republice. Je zde ohromné množství příležitostí, ale také specifické požadavky a okolnosti, nevyjímaje opravdu silné konkurence. To všechno ale má i pozitivní dopady, konkrétně v oblasti dostupnosti mnohých služeb a možností.

Naše společnost je jednou z těch, které už více jak čtvrt století existují na realitním trhu v Praze. A naše zkušenosti a možnosti rádi také nabídneme našim klientům!

Opravdu profesionální zastání

Ačkoliv už můžete mít předchozí zkušenosti z praxe z jiných oblastí, tak sami zjistíte, jak moc odlišná Praha může opravdu být. A to především v tom, že stanovit zde kvalitní ceny jak u prodejů, tak nákupů, patří mezi ty nejobtížnější věci vůbec.

Náš zkušený tým z happyhouserentals.com vám přitom dokáže nabídnout komplexní servis, se kterým se rozhodně nenapálíte. Pomůžeme vám odhadnout cenu vaší nemovitosti tak, aby vaše nabídka byla výhodná, ale nabídla rovněž kompetitivní vlastnosti zájemcům. Zcela naopak vám také pomůžeme s tím, abyste v případě nákupů nemovitostí nekupovali nevýhodně.

Investice na zcela jiné úrovni

Investice v rámci nemovitostí jsou v Praze opravdu na vysoké úrovni. Není žádnou vzácností, že se na investicích podílejí celé investiční týmy, které tak mohou mít dostatek vlivu a financí na realizaci opravdu vysokých investic. Mezi nejzajímavější možnost v tomto ohledu rozhodně patří činžovní domy Praha, které jsou se svým potenciálem na vrcholu.

Samotná cena nemovitostí totiž sama o sobě bude i nadále stoupat, dvojnásob v případě takových, jakými jsou samotné činžovní domy. Vedle toho ale dostatečné příjmy z nájmů znamenají, že nemovitost může vzkvétat bez potřeby jediné koruny investice z vlastní kapsy.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667