Víte, kde se dají ultrazvukové čističky nejefektivněji využít?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 17.3.2021 | Průmysl, energetika

Ultrazvukové čističky dokázaly zaujmout výbornou úrovní čištění, a to vše při zachování maximální opatrnosti na čištění předmět. Donedávna se vylučující dvě podmínky jsou nyní shrnuty v jedné technologii a ta se šíří. Díky internetovým portálům jako ultrazvuk.eu jsou navíc ultrazvukové čističky dostupné profesionálům i amatérům ze všech odvětví. Ve kterých je ale lze využít nejvíc?

Šperkařství díky ultrazvuku zlepšují svoje služby

Jedním z naprosto ideálních prostředí pro využití ultrazvukových čističek, jsou různá šperkařství. Protože pokud si řekneme, s čím zlatníci pracují, tak najdeme veškeré požadavky, na které jinak čističky sílí. Můžeme se zde opřít především o to, že je ultrazvukové čištění zcela bezkontaktní. Tím se eliminují veškerá rizika, která se vážou na poškození křehkých šperků.

Zároveň dokáží emulzní tekutiny zatéct mnohem hlouběji, než by se člověk mohl pomocí manuálního čištění dostat, čímž se zlepšuje služba čištění šperků především u takových kousků jako jsou náušnice, nebo drobné řetízky.

Ultrazvukové čističky a hledači pokladů

Možná by vás to nenapadlo, ale ultrazvukové čističky dokáží velice dobře využít také hledači pokladů. Hledání kovových předmětů v přírodě se stalo doslova celosvětovým fenoménem a po světě můžeme najít minimální statisíce lidí, kteří občas vyjdou do přírody s detektorem kovů, nebo silným magnetem.

Většina vytažených předmětů má ale jeden společný rys, kterým je vysoká míra poškození. Zcela běžně jsou totiž předměty z agresivního prostředí v půdě nebo ve vodě poškozeny a pramení to v jejich doničení při manuálním čištění. Díky ultrazvukovým čističkám se tomu můžete velice jednoduše vyhnout. Je ale potřeba myslet na to, že je v daný moment už porušený povrch materiálu a čištění by proto mělo být kratší a opatrnější, než tomu je u „zdravého kovu“.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667