Appriss vytváří firemní tým datových věd pro rozšíření analytických schopností

Zadavatel: Marketwired, LP. | 17.3.2017 | Telekomunikace, IT

Appriss zdvojnásobuje svůj závazek řešení pokročilých dat a analýz investicí do špičkového týmu datových věd

LOUISVILLE, KY Společnost Appriss, leader v oblasti datových a analytických řešení ve zdravotnictví, maloobchodu a bezpečnosti, oznámila vytvoření týmu Enterprise Data Sciences pod vedením Dr. Davida Speightse, PhD. S touto skupinou špičkových analytických expertů získává Appriss dobrou pozici pro uplatnění technologií, hlubokých znalostí domén a datové vědy pro další vylepšení řešení vlastnických dat a analýz.

Speights má více než 20 let zkušeností v oboru analýzy. Analytické schopnosti uplatnil ve více oborech včetně maloobchodu, financí, pojišťovnictví a zdravotnictví. Speights se připojil k Appriss v rámci nedávné akvizice společností The Retail Equation a SysRepublic, dvou leaderů v oblasti analýzy maloobchodu. V roli Chief Data Scientist u The Retail Equation nesl zodpovědnost za analytické modelování a správu pokladních dat od více než 25 místních maloobchodníků (což znamená více než 100 milionů řádků nových dat denně). Povede multidisciplinární tým datových vědců s hlubokými doménovými zkušenostmi v několika analytických disciplínách. Společně tedy přinášejí hluboké oborové znalosti v oblasti maloobchodu, pojišťovnictví, farmacie, zdravotnictví, marketingu a finančnictví.

„Appriss neustále hledá nové způsoby, jak využít data a analýzy pro vyřešení některých z nejpalčivějších problémů naší společnosti - ve vztahu k bezpečnosti pacienta, bezpečnosti oběti, podvodu v maloobchodu nebo zlepšení výkonu. Jsme nadšení z toho, že tento mimořádně nadaný tým pracuje na dalším přibližování inovací našim zákazníkům a trhům,“ uvedl Krishnan Sastry, Chief Strategy Officer společnosti Appriss. „Tento hvězdný tým analytických odborníků úžasným způsobem ovlivní to, jak sloužíme našim zákazníkům ve zdravotnictví, maloobchodu, pojišťovnictví a bezpečnosti. Ve velmi krátké době už prokázali, jak mohou smysluplně adresovat problémy, se kterými bojujeme. Práce týmu v roce 2016 na Data Driven Justice, iniciativě vedené Bílým domem, se setkala s velmi příznivým přijetím u federálních, státních i místních agentur po celé zemi. David a jeho tým spolupracovali s týmem Appriss Health na vývoji modelů strojového učení, které mohou předvídat předávkování opiáty na základě léků na předpis, a tím podstatně přispívat k záchraně životů,“ řekl Mike Davis, CEO Appriss. „Jako praktický lékař velmi vítám to, že mohu využívat poslední inovace pro lepší péči o pacienta a zvýšení jeho bezpečí,“ řekl Dr. Jim Huizenga, Chief Clinical Officer, Appriss Health.

O Appriss ®

Appriss poskytuje vlastnická data a analytická řešení pro efektivní řešení problémů s bezpečností, podvody, riziky a souladem pro státní i komerční společnosti celosvětově. Jsme tým odborníků na technologie a datové vědy a naším úkolem je řešit komplexní obchodní i společenské problémy. Našimi zákazníky jsou významné komerční společnosti, poskytovatelé informačních služeb a vládní agentury se zaměřením na maloobchod, zdravotnictví a veřejnou bezpečnost. Více informací najdete na Appriss.com.

KONTAKT PRO MÉDIA: 
Aaron Davis

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com