MBA – studium pro budoucnost

Studium MBA pro vaši budoucnost
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.3.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Když velké firmy hledají nové manažery, v jejich požadavcích se často objevuje zkratka MBA nebo titul MBA. Získávají ho absolventi profesního studia Master of Business Administration (MBA). V Česku je to potvrzení náročného postgraduálního vzdělání, které získává stále větší kredit i v domácích firmách. V zahraniční společnosti už je titul MBA samozřejmostí a prakticky se nenajde manažer na špičkové pozici, který by ho neměl. Kdo chce ve své kariéře uspět, musí ho dříve či později získat. Dříve bylo možné toto studium absolvovat pouze v zahraničí, nyní ho poskytují i české instituce.

Studium MBA zajišťuje konkurenceschopnost na pracovním trhu

Stále častěji o titul MBA usilují absolventi vysokoškolského studia, protože vědí, že tím se stanou pro firmy atraktivnější. Vysokoškolské vzdělání má dnes kdekdo, ale titulem MBA se prokazuje daleko užší počet vysokoškoláků. A o ně mají společnosti eminentní zájem. Je to dobrá vstupenka do vysokých manažerských pozic. Firmy totiž vědí, že vysokoškolák přichází jen s teoretickými znalostmi, ale MBA je doklad o dovednostech, jež výtečně uplatní v praxi.        

Moderní vzdělávací program oxfordského systému

Studium MBA poskytuje v Česku také European School of Business & Management. Disponuje moderním vzdělávacím systémem založeným na oxfordském principu studia. Ten usiluje o rozvíjení logických schopností studenta pro aplikaci v reálném životě. Studenti se během studia MBA učí manažerské dovednosti, jak využívat znalostí a komunikace v širším měřítku. Dokáží proto lépe odhadnout ekonomické procesy v budoucnu a ne jen v jedné konkrétní chvíli. Studium MBA na této škole je rozděleno do tří bloků. První blok studia obsahuje 5 základních modulů, které jsou společné všem studentům, ve druhém bloku si student vybírá specializace, které odpovídají jeho profesním požadavků. Třetí blok je volitelný a skládá se ze dvou libovolných vzdělávacích modulů.

 

Témata: MBA, studium MBA, titul MBA | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300