Broker TopOption: obchodování binárních opcí v češtině

TopOpion
Zadavatel: | 16.3.2016 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Broker TopOption je v české republice velmi oblíbený a důvodů je hned několik. Tím základním je plná podpora češtiny a to dokonce i na online podpoře. Čeština je velkou výhodou, ale není jedinou předností brokera TopOption. Podívejte se s námi na klady a zápory brokera, který je mezi Čechy nejoblíbenější.

TopOption: zkušenosti Čechů 

TopOption je téměř naším národním brokerem. Většina obchodníků binárních opcí z České republiky s ním má zkušenost a to nejen kvůli češtině. Široké zastoupení tuzemských obchodníků přiznává i samotný broker TopOption, který označil Čechy za nejvíce zastoupený národ obchodníků mezi svými klienty. Podle statistik bylo 11 % obchodníků obchodujících binání opce s brokerem TopOption z České republiky a byla to tak nejzastoupenější země z celého světa. Předběhli jsme dokonce i Němce a ostatní země. Pokud si do svého vyhledávače zadáte binární opce diskuze, tak získáte na českých diskusních fórech mnoho informací a cenných zkušeností. Skutečně mnoho Čechů má zkušenosti s TopOption a především dobré.

Hlavní výhody a nevýhody brokera TopOption

Základním faktorem hovořící pro binární opce a TopOption je samozřejmě lokalizace. Jednalo se o prvního brokera s češtinou. Nejen Češi si ale pochvalují další benefity jako je počáteční bonus, možnost založení účtu už od 100 dolarů nebo minimální investice na obchod 5 dolarů. To vše je navíc doplněno mnoha instrumenty, volbou exspirace (od 60 sekund do měsíce) i metodami obchodů. Zdá se, že si není na co stěžovat.

Samozřejmě nic není dokonalé a i v diskusích najdete některé nedostatky. Často si obchodníci stěžují na vyšší vklad, který je nezbytný pro získání bonusu. Nevýhodou je také absence demo účtu zdarma a bez registrace. Demo účet u TopOption lze získat pouze na omezenou dobu, případně neomezeně k live účtu s vkladem aspoň 200 dolarů (vklad lze samozřejmě vybrat a demo účet lze mít tímto způsobem zdarma). Broker TopOption má i několik nevýhod. Jedná se ale o drobnosti, které nemohou převážit vstřícnou podporu, českou lokalizaci, široké portfolio instrumentů, možnosti obchodů a celkově dobré jméno brokera. 

Pokud se rozhodnete vyzkoušet obchodování binárních opcí a zvolíte si právě brokera TopOption, nemusíte mít absolutně žádné obavy o bezpečí vašich peněz. Broker je opravdu prověřený tisící obchodníky a navíc má broker regulaci České národní banky.&

Témata: Binární opce, vydělávání peněz, obchodování na internetu, peníze | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.