Stěhování bez zbytečných překvapení

Stěhování bez problémů a překvapení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.3.2015 | Služby

Praha (Pressweb) - Překvapení může někdy potěšit, jindy dokáže zase zkazit náladu. Co je však 100% jisté, je fakt, že překvapení nemá nikdo rád, pokud se jedná o jeho vlastní peníze. A peníze jsou rozhodně potřeba, pokud jde o stěhování bytů, kanceláří či jiných prostor. Právě při přesunu z místa na místo člověk ocení, jestliže se dokáže najatá firma chovat nejen profesionálně, ale i poctivě. Přečtěte si právě o takové společnosti, se kterou se nepříjemností nebo nadmíru vynaložených peněz nemusíte bát.

Stěhování s firmou Novák probíhá vždy na míru požadavků klienta. Zákazník se tak může dočkat nejen servisu v podobě zapůjčení krabic a obalového materiálu zdarma, ale také montáže a demontáže nábytku nebo vypojení a zapojení výpočetní techniky.

Aby však stěhování proběhlo skutečně bez komplikací a v co nejkratším čase, zaměstnanci společnosti Novák poskytují před samotnou akcí také bezplatné konzultace. Právě tak si prohlédnou situaci na místě a zjistí, kolik času je třeba si vyhradit a jak celé stěhování nejlépe naplánovat. Klientovi tak výrazně šetří peníze, protože právě časové prodlevy znamenají největší finanční ztráty.

Není to však jen detailní naplánování stěhování, kvůli čemu patří společnost Novák mezi naprostou špičku. Stěhování je s nimi účtováno po hodinách a klient si nepřiplatí ani za patra, ani za stěhování o víkendech. V některých lokalitách se dokonce neplatí ani za přistavení vozu. A pozor! Cena za stěhování je s profíky ze společnosti Novák vždy jednotná, a to ať už se jedná o klasické stěhování nebo stěhování těžkých břemen.

Plánujete i vy přesun na jiné místo a hledáte někoho skutečně spolehlivého a zároveň zbytečně nepředraženého? Přesvědčte se sami, že stěhování Novák je služba, na kterou lidi vzpomínají s potěšením. Přestěhujte se bez zbytečného stresu!

 

Témata: stěhování, levné stěhování, stěhování Kutná Hora | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300