Dámské boty na letošní jaro a léto

Zadavatel: Patrik Farský | 16.3.2014 | Obchod, e-commerce

Mladá Boleslav (Pressweb) - Aktuální módní trend přináší na letošní jaro a léto bohatou nabídku kvalitní dámské obuvi. Širokou řadu originálních dámských bot najdete v eshopu www.moderni-boty.cz a www.luxusnetopanky.sk, v jejichž nabídce jsou moderní dámské boty pro každou příležitost. Dámské boty pro volný čas nabízí styl a pohodlí a najdete mezi nimi opět již několikátou sezónu oblíbené balerinky. Společenská dámská obuv představuje evergreen v podobě lodiček a otevřené obuvi. Vybírat můžete z klasiky i trendy modelů na pohodlné platformě a klínku nebo elegantním vysokém podpatku.

dámské kozačky

I tento rok na vás čekají oblíbené balerinky a příjemné letní sandály. Doslova hitem letošní sezóny jsou trendy wolkery, které výborně doplňují zejména moderní úzké džíny a legíny. Jejich povrch tvoří buď semiš, nebo hladká pravá či syntetická kůže a žádoucí jsou různě bohaté zdobné aplikace. Další módní záležitost přináší dámská obuv v podobě tenisek. Jejich volba je rozhodně trefou do černého a nabídka je letos výjimečně pestrá, od tenisek s širší podrážkou, která tlumí nárazy a chrání tak vaše nohy, po vysoce módní tenisky na klínku, které jsou k dostání v nejrůznějším barevném provedení, zejména černé, zlaté a stříbrné. Zajímavě vypadající kombinace těchto barev. Jsou ideální pro ženy, které vyžadují pohodlí i módní styl. Tyto dámské boty mají horní část lehce polstrovanou a nohu zpevňuje šněrování s dodatečným zapínáním na suchý zip, které navíc tvoří jeden ze zajímavých zdobných prvků.

Další, co vám dámská obuv letos opět nabízí, jsou oblíbené kozačky, které již nejsou obuví výhradně pro zimní sezónu, ale v upravené formě a z vhodných materiálů několik sezón dotváří outfit jarního a letního oblečení. Nechybí samozřejmě ani stále módní gumáky. A protože žena touží vypadat dobře za každých okolností, dámská obuv nabízí letos i pohodlnou a pěknou trekingovou obuv.

Témata: dámské boty | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Patrik Farský

Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Kontaktní osoba: Patrik Farský
patuldas@seznam.cz
Patrik Farský
Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika
patuldas@seznam.cz