V Kutné Hoře poprvé Nahoře Dole

Pozvánka na 1. ročník plesu
Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 17.2.2017 | Kultura, hudba, divadlo

Kutná Hora (Pressweb) - 17. 2. 2017: Zahnat chmury a rozptýlit pochybnosti, které k životu také patří, si kladou za cíl organizátoři 1. velkého plesu Nahoře Dole v Kutné Hoře, který se uskuteční 11. března.

„Každý z nás se někdy cítíme nahoře, dobře se nám daří a všechno nám jde od ruky, ale pak se objeví chvíle, kdy jste dole a hledáte někoho, kdo vám pomůže. Rádi bychom proto na ples pozvali všechny, kteří ocení kvalitní zábavu a setkání se zajímavými lidmi se smyslem rozptýlit druhého, kdo se cítí být na chvíli dole,“ říká jeden z iniciátorů plesu, doktor Vladimír Finsterle, předseda Nadačního fondu pro zachování a rozvoj kulturního dědictví regionů Čáslavska a Kutnohorska.

I proto se organizátoři plesu rozhodli v rámci programu představit tři dobročinné projekty a propojit tak kultivovanou zábavu s přirozenou lidskou potřebou pomáhat druhým.

O hudbu se postará Velký orchestr Václava Hybše, který v Česku vyčnívá mezi tanečními bandy. Další hvězdou večera bude Josef Laufer, jehož rock‘n‘roll je nepřekonatelný. Mimořádným vystoupením zpestří ples i tanečníci ze StarDance 2016 Andrea Třeštíková a Roman Zach. Večerem budou provázet Zuzana Burešová a Michal Trnka, moderátoři Českého rozhlasu – Radiožurnálu.

Vstupenky na ples jsou v prodeji v informačních střediscích v Čáslavi a Kutné Hoře za jednotnou cenu 500,- korun. Všechny vstupenky jsou slosovatelné o hodnotné ceny.

„Věřím, že přijde hodně místních patriotů a podaří se nám založit novou tradici setkávání lidí, kteří se dokáží bavit a pomáhat,“ doufá za organizátory Vladimír Finsterle.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon ples.jpg312.08 KB
Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024