Hledání zaměstnanců je náročnější, přesto Předvýběr.CZ posílil o 27 %

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 17.2.2017 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - 17. 2. 2017: Personální agentura Předvýběr.CZ oznámila předběžné obchodní výsledky za uplynulý rok. Utržila 21 milionů korun, což znamená 27% růst ve srovnání s předchozím rokem.

„Trend náročnosti hledání zaměstnanců je stále silnější, oproti dřívějšku strávíme hledáním vhodného kandidáta minimálně o padesát procent více času,“ říká obchodní ředitel firmy František Boudný.

Agentura proto dává větší důraz na práci s interními i veřejnými databázemi, se sociálními sítěmi i spolupráci s vysokými školami. „Více se také zaměřujeme na projekty oslovující přímo kandidáty, v lednu jsme jim začali posílat newsletter, v průběhu pololetí spustíme vlastní Školu pohovorů,“ prozrazuje šéf firmy.

Klíčovým trhem je pro firmu Česko, tři čtvrtiny klientů pocházejí z Prahy. Nově se firma zaměřuje i na obsazování pozic v regionech. Vyhledávání kandidátů v ostatních zemích je spíše nárazové, pochopitelně nejčastější zakázky jsou od zákazníků ze Slovenska. Trvale agentura dosahuje 70% úspěšnost obsazování pracovních míst.

V posledním roce pro firmu pracuje v průměru 35 zaměstnanců.

::

Předvýběr.CZ je česká personální agentura, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze a rozsáhlou interní databázi kontaktů. Výsledkem úsilí společnosti je více než 100 zpracovaných pracovních pozic měsíčně, nejenom v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku a Slovinsku. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 35 zaměstnanců.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024