Studium MBA na zkoušku

Studium MBA klidně na zkoušku
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.2.2016 | Politika, společnost

Praha (Pressweb) - Co vám dá profesní vzdělání zakončené titulem MBA? Je to příležitost, jak zvýšit svoje šance na trhu práce a získat špičkový manažerský post. Studium MBA se těší oblibě i u zaměstnavatelů, jelikož přibližuje vzdělání zaměstnanců západním standardům. Pokud chcete získat místo v nadnárodní společnosti, studium MBA je většinou jednou ze základních podmínek. MBA znamená nejen lepší uplatnění, ale skutečný profesní růst. Své znalosti a dovednosti budete umět propojit s praxí a také získáte cenné kontakty mezi lektory i kolegy. Tohle všechno víte, ale nevíte, zda studijní povinnosti zvládnete? Pak je tu studium MBA na zkoušku.    

MBA můžete studovat klidně i z Brna

Studium MBA na zkoušku je dobrý způsob, jak si ověřit, že na to máte, a zda vám bude organizace studia vyhovovat. Musíte splnit podmínky pro studium MBA, to znamená vysokoškolské vzdělání nebo delší praxi v řídicích funkcích. Studium na zkoušku trvá jeden měsíc a za tuto dobu absolvujete dva výukové moduly v základním bloku, tedy management a strategický management. Bydlíte v okolí Brna, Ostravy nebo Mostu a máte obavu, zda to všechno stihnete? Dojet do Prahy na celodenní workshop pro oba moduly budete muset pouze jednou. V případě celého studia MBA se výuka koná 4x. Další část studia zvládnete pomocí e-learningu, odkudkoliv v ČR.   

ESBM má moderní e-learningový systém

Teď už víte, že k získání titulu MBA nic nebrání. Studium MBA na zkoušku jste zvládli a můžete pokračovat. Trochu studijního úsilí vyváží slibná budoucnost. Instituce European School of Business & Management (ESBM) vychází vstříc svým studentům, ať jsou z jakéhokoli místa v České republice či ze Slovenska. Právě moderní e-learningový systém přibližuje studium většině studentů. Budete s kolegy či vyučujícími v neustálém kontaktu. Určitě vás budou bavit odborné diskuse nad některými tématy. Budete si online vybírat studijní materiály i zadání na seminární práce. 

 

Témata: studim MBA na zkoušku, MBA, titul MBA, studovat MBA | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300