Bratrovražedný boj o čtvrtfinále vyhraje větší z bratrů: Česko

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 17.2.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 17. 2. 2014: O zápas delší než bylo plánováno bude pro české hokejisty eventuální cesta za olympijskou medailí. Osmifinálový zápas se Slováky by ale měli zvládnout. Alespoň podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet, podle kterých půjdou do úterního zápasu jako mírný favorit v kurzu 1,72, zatímco na výhru Slovenska si lze vsadit v kurzu 3,95.

Nervy drásající prodloužení je vypsáno dokonce v kurzu 4,35. Sázky na postup pak vyjadřují stejný poměr sil při českém kurzu 1,45 proti slovenským 2,75.

„Co si budeme namlouvat, čeští hokejisté se zatím moc nepředvedli, nicméně to naši bookmakeři zohlednili v kurzu na celkové vítězství v turnaji, který ze Sněžky vystoupal na Gerlach, respektive z původního kurzu 10,00 na stávajících 28,00,“ prohlásil marketingový manažer Unibetu Milan Klemš s tím, že v osmifinále se v česko-slovenském případě střetnou dva týmy bez formy, takže Češi jsou i přes nepřesvědčivé výkony stále favority.

Vítěz zápasu pak půjde na Američany, kteří naopak bookmakery zatím překvapují pozitivně (kurz na jejich triumf v turnaji klesl z původních 7,00 na aktuálních 3,90). V dalších zápasech by se pak měli podle papírových předpokladů střetnout Finové s Ruskem, které je obrovským favoritem osmifinále proti Norům (kurz na vítězství Rusů činí 1,05), Švýcarsko by mělo v kurzu 1,40 přehrát Lotyše a ve čtvrtfinále nastoupit na Kanadu. Nejvyrovnanějším osmifinále by pak měl být souboj Rakouska se Slovinskem, kde Unibet opravdu jen mírně (2,25) favorizuje Rakušany pro postup do boje proti Švédům.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: Česko, hokej, olympiáda, sázka, Slovensko, Unibet

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024