Prodej nemovitosti nemusí trvat měsíce. S realitní kanceláří celý proces urychlíte

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2019 | Reality, bydlení

Rozhodli jste se prodat nemovitost, kterou máte ve svém vlastnictví, ale nemáte pro ni využití? Pokud jste na to šli jako drtivá většina lidí tzv. svépomocí, pořídili fotografie, vytvořili inzerát a ten poté vyvěsili na internet, pak si možná říkáte, proč všechno trvá tak hrozně dlouho. Inzerát je na internetu už několik týdnů, ba dokonce měsíců a stále se nikdo neozval. Proč?!

Prodat nemovitost svépomocí je běh na dlouhou trať

Prodat nemovitost je velká věc. Rozhodně nemůžeme říci, že by to byla otázka chviličky. Prodej nemovitostí se pohybuje v řádech statisíců až milionů, není se proto čemu divit, že kupující často otálejí, nežli se skutečně rozhodnou nemovitost koupit. Jenže prodávající na druhé straně vidí vysoký výdělek a tak si přeje, aby se nemovitost prodala co možná nejrychleji. Jenže ne vždy to skutečně tak rychlé je a jen málokomu se chce čekat.

Jak prodej nemovitosti urychlit?

Možná i vy prodáváte nemovitost už dlouhou dobu a stále se nic neděje. Šikovným řešením je oslovit realitní kancelář, s jejíž pomocí výrazně zvýšíte šance, že nemovitost prodáte rychleji. Realitní kanceláře mají daleko delší prsty, nežli obyčejný prodávající, takže dokážou nemovitost nabídnout daleko širšímu publiku potencionálních zájemců.

Jděte na to chytře

Realitní kancelář Happy House Rentals moc dobře ví, že při prodeji nemovitosti nemusí jít prodejní doba do měsíců. Za roky zkušeností totiž realitní kancelář přišla na to, že když se zahraje na ty správné struny, lze nemovitost prodat rychlostí blesku. Jestliže vás zaujala představa, že prodej nemovitosti urychlíte, podívejte se na stránky happyhouserentals.com, kde se dozvíte všechny důležité informace.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667