Časté dilema: prodej bytu svépomocí, nebo přes realitní kancelář?!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2019 | Reality, bydlení

Nemovitost prodáváme v průměru dvakrát za celý život, někteří z nás dokonce ani to ne. Prodat nemovitost není jen tak, rozhodně to není otázka deseti minut, kdy si sednete k počítači nebo notebooku, vytvoříte inzerát, napíšete popisek, nahrajete fotografie a pošlete jej do světa. Ne, prodej nemovitosti je mnohdy otázka několika týdnů nebo třeba měsíců. Při snaze prodat nemovitost často řešíme jedno dilema: oslovit realitní kancelář, nebo nemovitost prodat na vlastní pěst?

Proč se vyplatí spolupracovat s realitní kanceláří?

Pokud i vy řešíte otázku, jestli oslovit realitní kancelář, nebo zkusit nemovitost prodat svépomocí, pak věřte, že s dobrou realitkou to bude daleko jednodušší a pro vás rozhodně pohodlnější. Realitní kancelář se o všechno postará za vás, zajistí fotografie, poradí si s lákavým a výstižným popiskem, vytvoří inzeráty na internetu, zároveň se postará o prohlídky s potencionálními zájemci a v případě prodeje vyřeší smlouvy a všechno nudné papírování, kterému se chce každý rozumný člověk vyhnout co možná nejširším obloukem.

Chce to dobře vybírat

Spolupráce s realitní kanceláří je vidina uspořeného času i starostí, ovšem pouze za předpokladu, že si vyberete správně a budete spolupracovat s takovou realitní kanceláří, která bude mít dostatek zkušeností, která bude mít za sebou spokojené klienty a která bude jednat ve vašem zájmu. Zkušenosti, praxi, spokojené zákazníky a férové jednání vám může nabídnout realitní kancelář, na jejíž oficiální stránky happyhouserentals.com se můžete podívat i vy. Realitní kancelář sídlící v Praze má několikaletou praxi v oboru, má pod patronátem desítky nemovitostí a velké množství jich dokázala prodat. Za spolehlivostí a férovým přístupem stojí stovky klientů, kteří s touto realitní kanceláří spolupracovali před vámi a mohli by ji všemi deseti doporučit.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667