Vybavení do ordinace

Zadavatel: BEOM.cz | 28.6.2019 | Obchod, e-commerce
KatrinCz.eu
Autor fotografie:

Vlastníte ordinaci a o vše se staráte sami? Nebo sídlíte společně s dalšími kolegy v poliklinice nebo v lékařském domě? Pak se jistě podílíte na chodu a praktických záležitostech. Chod ordinace není jen o samotné lékařské praxi, ale samozřejmě také o mnoha samozřejmých věcech, které nesmí chybět. Mnohé takovéto hygienické vybavení pro ordinace naleznete i na českém internetovém obchodě KatrinCz.eu. S velkoobchodní slevou je zde vše skladem a mnohdy i ve velkoobjemových baleních. Stačí si jen vybrat, pohodlně objednat a těšit se z praktického nákupu.

Hygienické potřeby Katrin

Hygienické potřeby od léty prověřené a i ve světě uznávané značky Katrin – to nejsou jen toaletní papíry, nebo papírové ručníky! I když tedy samozřejmě i toto nejzákladnější vybavení, a to samozřejmě včetně zásobníků, je v ordinacích potřeba na toaletách lékařů i jejich pacientů. Katrin nabízí i jednorázové klinické vyšetřovací podložky, průmyslové papírové utěrky nebo netkané textilie, tekutá a pěnová mýdla a dezinfekční mýdla, a mnoho dalších praktických potřeb, které patří mezi hygienické vybavení do ordinace a jsou využívány během každého ordinačního dne.

Vybavení do ordinace lékařů

Hygienické potřeby Katrin naleznete ve třech kvalitách provedení. Záleží tedy, jakou máte potřebu, zda chcete sobě a svým pacientům dopřát nejjemnější toaletní papíry nebo papírové ručníky, či se spokojíte s recyklovanými materiály hrubší kvality. Hygienické vybavení do ordinace by ale mělo splňovat vysoké nároky.  Veškeré zásobníky a dávkovače nebo držáky a stojany jsou pak důmyslně navrženy, aby vyhovovali i náročným uživatelům. Jistě oceníte zároveň ale i to, že jsou velmi snadné na manipulaci a nevyžadují složitou údržbu.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz