Látkové tašky na léto 2019

Zadavatel: BEOM.cz | 28.6.2019 | Obchod, e-commerce
Xobaly.cz
Autor fotografie:

Vašku, podej mi tašku! Každou chvíli přece potřebujeme tašku my všichni. Ať malí, nebo velcí, mladší, nebo starší. Neustále přepravujeme něco z místa na místo a potřebujeme to mít vyřešené nejen prakticky, ale i pohodlně. A právě proto si nyní i vy můžete na internetovém obchodě Xobaly.cz pořídit kvalitní látkové tašky, které vám vydrží déle a udělají vám tak daleko větší službu.

Pevné látkové tašky

Látkové tašky z této nabídky lze vybírat hned z několika přehledně vytvořených kategorií. Jsou zde skladem například klasické bavlněné tašky. K dostání jsou připraveny jednobarevné varianty s dlouhým nebo krátkým uchem, ale i tašky v přírodním provedení nebo tašky s designovým potiskem. Silná ucha se rozhodně neutrhnou a už vůbec se nezařezávají do ramen, i když je taška pořádně naložená. Díky vysoké gramáži 220g/m2 neprořídne ani při častém praní nebo při vysoké zátěži.

Další kategorií jsou látkové tašky PREMIUM. Ty jsou zde připraveny v černé nebo přírodní barvě a se silným uchem za skvělé ceny! Kolekce PREMIUM nabízí vysokou gramáž a velmi elegantní provedení. Jsou extra pevné, proto se hodí i pro každodenní využití.

V neposlední řadě lze pořídit i oblíbené látkové batohy a sáčky. Ty přijdou vhod například pro lehké nákupy, ale i pro uložení potřebných maličkostí, které potřebujete mít u sebe ve vašem volném čase. Dobrou službu také udělají dětem, které v nich mohou nosit tělocvičné pomůcky, nebo přezůvky, či potřeby pro mimoškolní aktivity a kroužky.

Ekologické látkové tašky 

Látkové tašky plně nahradí tašky igelitové, tudíž nezatěžují životní prostředí a to patří mezi jejich největší výhody. Jsou stejně skladné a lehké, ale o dost pevnější! Pořiďte si také svou látkovou tašku a mějte ji vždy po ruce!

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz