Dovolená v Rakousku a Itálii. Dokonalý tip na léto!

Dovolená v Rakousku a Itálii
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 1.7.2016 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Odpočiňte si od každodenního pracovního shonu. Opusťte své pravidelné povinnosti a užijte si léto v tom správném duchu. Vyrazte za hranice České republiky a věnujte se nejrůznějším sportovním a rekreačním aktivitám. Dovolená Rakousko a dovolená Itálie jsou tím pravým, co vás osloví.

Letní dovolená je vytouženou aktivitou, na níž se těší bezpochyby každý. Odměna za náročný pracovní shon, starosti o rodinu a řadu dalších věcí. Cestování do zemí a míst, kde na vás čeká přemíra odpočinku, relaxace a pohybových aktivit.

Jaké destinaci dát v letošním roce přednost? Jaká země se pyšní bohatostí kultury a přírodními skvosty?

Dovolená Rakousko – prázdninový ráj

První ideální volbou se může stát dovolená Rakousko, respektive alpské ledovce, hory a kopce, na nichž se budete věnovat vysokohorské turistice a ostatním aktivitám. Navštívit lze průzračná a čistá jezera, tamní udržovaná městečka nebo wellness penziony, kde se vám dostane dokonalého fyzického a duševního odpočinku.

Rakousko je vynikající zemí pro zimní sporty. Navštívili jste ale svá oblíbená letoviska v létě? V rozkvétajícím období, které nastíní zcela novou a působivou tvář okouzlující krajiny?

Dovolená Itálie – prosluněné pláže volají

Dáváte-li přednost vzdálenějším místům na jihu, kde lze kromě nádherných panoramat využít také příjemné možnosti koupání v moři, pak je jednoznačnou volbou dovolená Itálie. Ta si vás podmaní překrásnou architekturou, řadou kulturních a společenských akcí, nezaměnitelnou gastronomií a výběrem z řady exotických ostrovů.

Nepropásněte jedinečnou příležitost, vyrazit na letošní dovolenou se skutečným profesionálem, od něhož lze čekat širokou nabídku, individuální přístup a v neposlední řadě i výjimečné ceny. Je to česká cestovní kancelář Color Travel, s níž budou dovolená Rakousko a dovolená Itálie doopravdy nezapomenutelné.

Témata: Dovolená Rakousko, Dovolená Itálie, Léto Itálie, léto Rakousko | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300