Kari sítě zpevní jakékoliv betonové plochy

Kari sítě zpevní betonové plochy
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 1.7.2016 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Pevná betonová plocha s dlouhou životností se neobejde bez jednoho zásadního prvku. Jsou to kari sítě, které lze označit za nejžádanější hutní materiál. Kvalitní ocelové produkty, s nimiž nabývá konkrétní betonové podloží těch správných parametrů.

Kari sítě do betonu jsou výsledkem precizní kovovýroby, bez nichž byste se neobešli pravděpodobně na žádné stavbě. Jejich primární upotřebení je především v ploše, kde jsou schopny výrazným způsobem zpevnit libovolně vysokou vrstvu betonu.

Sítě do betonu neboli kari sítě

Kari sítě jsou zhotoveny z žebříkového drátu B500A, který samozřejmě odpovídá všem příslušným normám. Výrobek dostupný v mnoha velikostních variantách, podle toho, k jakému účelu bude využit. Rozměry sítě do betonu kari se liší několika parametry.

  • Průměr podélného drátu
  • Průměr příčného drátu
  • Rozteč podélných drátů
  • Rozteč příčných drátů
  • Délka a šířka v metrech

Těmto údajům každopádně odpovídá celková hmotnost kari sítě, s níž je třeba počítat při převozu a následné pokládce.

Kvalitní armovací kari sítě

Utvářejte budoucí stavby a betonové plochy s patřičnou pevností, ať už jsou to místa určená pro chůzi nebo pojezd dopravním prostředkem. Splňte všechny požadavky a standardy, k nimž vám v tomto ohledu dopomohou sítě do betonu kari, jež nebudete muset díky pestrému výběru jakkoliv stříhat či svářet.

Kari sítě jsou nepostradatelnou součástí objektů libovolného konstrukčního provedení a lze je kombinovat s dalšími typu profilové ocele.

Nakupujte sítě do betonu za bezkonkurenční ceny na trhu a dopřejte si opravdovou kvalitu kovovýroby, která se pojí s prvotřídním a přesným výsledkem. Specialistou na tento žádaný hutní materiál je společnost Technimat s.r.o., z jejíž produktové nabídky si dokáže vybrat domácí kutil i velká stavební firma.

Témata: kari sítě, sítě do betonu kari, sítě kari, sítě do betonu | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300