Rodinný penzion Vysočina

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.7.2016 | Cestování, gastronomie

Právě v tomto období, chvilku před vypuknutím času dovolených a prázdnin, si spousta lidí klade otázku, kam se vydat na dovolenou. Mají spoustu nároků, jež musí splňovat místo, kam pojedou. Nejčastěji se jedná o požadavky směřující na ubytovací zařízení. Prostřednictvím tohoto článku bychom vám rádi představili místo, které určitě stojí za navštívení a kam se budete zajisté rádi vracet. Jedná se o ubytování Vysočina.

Ubytování

Při výběru dovolené jistě hledíte na místo ubytování. Představujeme vám ubytování, které poskytuje Chalupa Blatov. Jedná se o rodinný penzion Vysočina. Penzion obklopuje malebná příroda. V blízkosti můžete navštívit přírodní rezervaci pojmenovanou Kamenná trouba. Penzion poskytuje pokoje a apartmány s kapacitou 20 lůžek.

Služby poskytované penzionem

Penzion poskytuje několik služeb, vše potřebné naleznete na webových stránkách ubytovacího zařízení. Jednou z nabízených služeb je stravování formou polopenze. Další naše služby se odvíjí od potřeb našich hostů. Snažíme se o osobní přístup ke každému našemu zákazníkovi. Garantujeme vám pohodlnou, ničím nerušenou dovolenou, z níž si odvezete spoustu příjemných zážitků. Odjedete od nás zregenerovaní a odpočatí.

Co navštívit v okolí penzionu

Kousek od penzionu ChalupaBlatov.cz se nachází obec Lipnice nad Sázavou, v níž můžete navštívit hrad nesoucí stejné jméno – Lipnice. Dále zde můžete navštívit kostel sv. Víta, památník našeho významného literárního autora Jaroslava Haška. Občerstvit se můžete v místním hostinci, nebo kavárně. Vše pochopitelně dle vaší chuti.

V okolí obce se nacházejí hojná naleziště modré žuly, tudíž se zde můžete setkat s několika lomy. Většina z nich je v současné době zatopená a poskytují tak v letních parnech jednu z možností pro svlažení. Voda zde je čistá a osvěžující.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667