Sledujte ČT2 a ČT24 kdykoliv a kdekoliv

Zadavatel: Roman Ernst | 1.7.2014 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Být v obraze se vyplatí. Každý už se o tom nejméně tisíckrát přesvědčil. A proto je dobré pravidelně sledovat program ČT 24, vědět, kde se co děje, o čem jednají naši politici nebo jestli se neblíží orkán. Pokud se vám kvůli tomu nechce zapínat televizi, mrkněte na web Spustit.cz, kde je program dostupný online.

Někteří na zpravodajskou ČT 24 nedají dopustit a mají ji na obrazovkách puštěnou celých 24 hodin denně. Jiní ji jen občas zapnou, aby se dozvěděli o tom, co se právě děje nebo chystá. Ať tak či tak, je to jeden z nejkvalitnějších tuzemských televizních programů, který se určitě vyplatí občas zapnout. Jenže u televize může leckdy nastat šarvátka – děti chtějí sledovat své pohádky, žena zase romantickou  komedii, a když je konečně chvilku volno, dávají fotbal, kterému je samozřejmě nutné dát přednost. V tom případě vyzkoušejte Spustit.cz, kde můžete ČT 24 sledovat neustále, online a zdarma. Je to snadné a rychlé.

Živě a profesionálně

Výborní moderátoři, kvalitní zpravodajství, objektivita, analýzy, komentáře, tiskové konference. To jsou základní charakteristiky tohoto programu, bez kterého by se ve svém životě neobešla spousta lidí. A jakmile nastanou tak výjimečné situace jako volby, povodně nebo přílet význačné světové osobnosti do Česka, ČT 24 je vždy u toho a dává události obrovský prostor. Proto se vyplatí alespoň občas na ni mrknout.

Stačí jen poslouchat

Díky online vysílání na Spustit.cz to můžete udělat kdykoliv, stačí jen kliknout na tlačítko „spustit“ a podívat se, co se právě odehrává u nás nebo ve světě. Stejně tak snadno vysílání zase vypnete nebo ho jednoduše zminimalizujete na lištu a jen posloucháte zprávy. U tohoto programu není třeba sledovat ho, můžete ho mít třeba jako kulisu a přitom se věnovat práci, vaření nebo zábavě s rodinou. Vždy ale budete vědět o všem, co se kde šustne.

Mít svou oblíbenou televizi pořád po ruce a nemuset se omezovat jen na televizi? Dnes už je to díky pokročilým technologiím možné. Pokud milujete dokumenty, kvalitní evropské filmy a zkrátka vše, co se vysílá na ČT 2, můžete se na to dívat kdykoliv a kdekoliv na webu Spustit.cz.

Zvlášť léto je časem, kdy je většina lidí raději venku a nepouští televizi. Jenže v té i tak bývá spoustu zajímavých pořadů – a to zvlášť na druhém kanálu České televize, který 24 hodin denně vysílá nejrůznější magazíny, zajímavé pořady, dokumenty nebo filmy a seriály celosvětového formátu. Řešením je sledovat vysílání online a v reálním čase na webu Spustit.cz. Je to rychlé, snadné a stačí vám k tomu jen připojení k internetu.

Venku i v práci

Druhý program České televize je v mnoha ohledech specifický a můžete se na něm dozvěět spoustu informací. A ty využít třeba ve své práci nebo jimi vzdělávat nejmenší členy své rodiny. Vyplatí se tedy sledovat ho, co nejčastěji to jde. A sledování online, kdy stačí pouhé jedno klinutí a máte naladíno, přináší oproti televizi řadu výhod. Dvojku můžete sledovat na svém chytrém telefonu, tabletu nebo notebooku, a to třeba na balkóně nebo při opalování se na zahradě. A nebo vysílání můžete „shodit“ na lištu a jen ho poslouchat a přitom se věnovat nejrůznějším jiným činnostem. Pokud tak třeba v zaměstnání pracujete s počítačem, můžete takto ČT 2 poslouchat ze sluchátek, vzdělávat se, dozvídat se spoustu nového a nikoho tím nerušit.

Televize zdarma

Další výhodou sledování ČT 2 přes internetové online vysílání je, že vůbec nemusíte mít doma televizi. A tím pádem za ni nemusíte hradit ani pravidelné měsíční poplatky. Na Spustit.cz se totiž můžete dívat i na jiné české či zahraniční kanály, a to v drtivé většině úplně zdarma. A nebo za drobný poplatek nahlédnete do archivu televizních stanic. A to z pohodlí obýváku nebo kdekoliv na vašich cestách.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika