Darujte si letos na Vánoce společný dárek: je originální a bude se vám líbit!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 17.12.2018 | Služby

Vánoce už jsou konečně tady! Do nejkrásnějších svátků v roce zbývá už jen několik málo dní a v mnoha domácnostech právě v tomto čase vrcholí veškeré přípravy. Možná i u vás doma už vládne ta pravá vánoční nálada, která vás nutí zpívat si koledy, pouštět si od rána do večera filmy s vánoční tematikou nebo chodit tajně uždibovat cukroví. A co dárky? Ty už také máte?

Dárek pro vás oba

Jestliže to právě s těmi dárky letošní rok ještě nemáte tak úplně vyřešené, pak je dobře, že si čtete tento článek. My totiž máme tip na super dárek pro vás oba, který je originální a určitě udělá radost vám oběma. Jedná se o trička s potiskem pro páry, se kterými hravě vyjádříte, že patříte k sobě, dáte svému okolí na obdiv vaši lásku a konkurence tak nebude mít žádnou šanci – a to na žádné frontě. Vkusná trička s potiskem najdete v e-shopu kidscool.cz, kde si zaručeně vybere úplně každý.

Jak vybrat správně?

V e-shopu kidscool.cz najdete přehledné kategorie triček zdobených potiskem, mezi nimiž se vá určitě povede najít to pravé ořechové. Vybírat můžete dámská trička s potiskem, která ladí s pánskými tričky, aby tak bylo už na první pohled jasné, že zrovna vy dva tvoříte nerozlučnou dvojku. V pestrém sortimentu najdete jak vtipné a originální potisky, nad kterými se každý rád zasměje, tak i roztomilé motivy, které vyjadřují vzájemnou lásku. Tak jaké si vyberete?

Do velikosti se určitě trefíte

Kromě velkého výběru vzorů, motivů a potisků můžete samozřejmě vybírat i podle barev, takže si daná partnerská trička můžete maximálně přizpůsobit svým představám. Na výběr samozřejmě máte i z několika velikostí, takže trefit se do těch správných pro vás určitě bude hračka – dámská i pánská trička s potiskem jsou k dostání v několika velikostech, od těch nejmenších až po ty větší. Na Vánoce pak pod stromečkem najdete dárek, který budete mít společný a který budete moci společně sdílet. A takové dárky jsou přece nejlepší, ne?

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667