Ploty a oplocení – typický prvek našich vesnic i městských čtvrtí

Ploty a oplocení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.12.2018 | Služby

Praha (Pressweb) - Víte, čím jsou naše vesnice i městské čtvrtě typické? Podle názorů architektů působí úhledně a uspořádaně. Lidé se starají o své předzahrádky, kolem domů jsou dvorky a nemalou úlohu hrají ploty a oplocení. Právě ohraničení pozemků, čímž jakoby majitelé říkali: „Toto je moje území, tam může jen ten, komu to dovolím“, vytváří typický kolorit sídlišť rodinných domků. Ploty a oplocení jsou různého druhu, velkou škálu typů nabízí různé hobby markety. Dříve byl typický plaňkový plot, později jej nahradilo pletivo. Bohatí majitelé si u svých vil stavěli zděné nebo kamenné zdi.

Ploty a oplocení – brání vstupu nezvaných návštěvníků

Ploty a oplocení přicházejí při nové výstavbě prakticky na řadu hned po budování základů. Jakoby si majitelé chtěli co nejdříve ochránit pozemek před cizími vetřelci. Alespoň dají mobilní oplocení a definitivní model vyberou až po dostavbě. Ploty a oplocení jsou důležité u průmyslových staveb, kde skutečně zabraňují vniknutí nezvaných návštěvníků. Firmy jsou navíc zodpovědné za bezpečnost na svém pozemku. U nové výstavby totiž hrozí, že na pozemek se zatoulají děti a spadnou do výkopů. Tomu zabrání právě mobilní oplocení.

Ploty a oplocení – vyberte typ, který se bude k vašemu domu hodit

Protože nabídka na ploty a oplocení je široká, je někdy těžké vybrat ten správný typ. Stavebníci by měli dát na radu architektů, kteří jim navrhují domek. Důležité je také ploty a oplocení sladit se sousedy, pokud nová výstavba tvoří ulici. V některých městech to obstarají stavební úřady, které regulují tvář nových ulic. Firma Promal nabízí kovové konstrukce i s dřevěnou výplní nebo pletivem. Součástí oplocení jsou automatická vrata a brány, která zvyšují komfort vstupu do domu. Automatické brány jsou buď posuvné, nebo skládací.

 

Témata: plot, ploty, oplocení, moderní oplocení, oplocení pozemku, kovovýroba, brány, vrata | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300