Barber's wife - holičství speciálně pro muže

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 17.12.2015 | Služby

Hradec Králové (Pressweb) - Barber's wife je ryze pánské holičství a kadeřnictví v Praze, které stojí zato navštívit. Jestliže hledáte profesionální služby a oceníte špičkový až nadstandardní servis, tak sem určitě zavítejte. Vyznačuje se profesionálním přístupem ke každému klientovi, kdy věnuje prostor jeho individuálním potřebám.

Barber's wife - Barber shop Praha představuje opravdu unikátní prostředí, ve kterém si můžete užít tu pravou chlapskou atmosféru. I proto sem mají ženy zákaz vstupu. Jelikož se holičství nachází v pražském obchodním centru Zličín, tak mohou nakupovat, zatímco si jejich partner nechává upravit vlasy nebo vousy.

Jedná se o opravdu jedinečné místo, které spojuje běžné kadeřnictví s pánským klubem. Kromě perfektního sestřihu zde také můžete ochutnat skvělou whisky (nebo si zvolit i jiný alkoholický či nealkoholický drink) a posedět si v mužském kolektivu. Bližší informace naleznete přímo na webových stránkách Barber shopu Barber's wife, kde si můžete prohlédnout i galerii již realizovaných účesů a sestřihů.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854