Granitový dřez se hodí do každé kuchyňské linky

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 17.12.2015 | Reality, bydlení

Hradec Králové (Pressweb) - Dřez je nezbytným vybavením každé kuchyňské linky. Již dávno je pryč doba, kdy naše babičky neměly v kuchyni vodu a musely jí tak nosit ve kbelících, aby umyly nádobí. Dnes stačí dřez napustit a můžete pohodlně mýt, pokud nemáte v lince zabudovanou myčku, která si s veškerým nečistým nádobím poradí za vás.

I tak ale dřez nesmí v kuchyňské lince chybět. Spíše než na mytí nádobí se ale využívá na jeho oplachování nebo na omývání ovoce, zeleniny, masa a dalších potravin. Na webových stránkách rady-tipy-bydleni.cz si aktuálně můžete přečíst zajímavý článek na téma granitové dřezy, který seznamuje čtenáře s možností využití těchto moderních a stále oblíbenějších dřezů v kuchyni.

Dřezy z granitu jsou vyrobené ze speciálního materiálu. Nabývají různých odstínů. Jsou oblíbené jak ve světlé, tak i v tmavé variantě. Vyplatí se je barevně sladit s celou kuchyňskou linkou. Dřezy se chlubí velkou odolností a snadnou údržbou. Ačkoliv jsou o něco dražší než dřezy nerezové, vyplatí se do nich investovat, jelikož v kuchyňské lince vypadají velice efektně.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854