Jak vybrat rohovou vanu

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 17.12.2015 | Reality, bydlení

Hradec Králové (Pressweb) - Při zařizování koupelny se vyplatí zohlednit celou řadu faktorů. V obchodech dnes můžete vybírat z rozmanité sanitární keramiky a koupelnu si tak zařídit přesně podle svých představ. Ať už uvažujete o koupi sprchového koutu, klasické nebo rohové vany, vyplatí se vybírat vždy s maximální pečlivostí. Webové stránky Moderní bydlení 24 vám přináší užitečné tipy, vhodné právě při zařizování koupelny.

Aktuální článek se zaměřuje na výběr rohové vany. Ta se totiž hodí nejen do prostorných koupelen, ale i do těch menších. Je ideální pro koupání dvou osob zároveň. Mají opravdu unikátní konstrukci, která zajišťuje, že i ve dvou se do vany pohodlně vejdete. Při výběru rohové vany zhodnoťte její velikost a také konkrétní rozměry, které by měly korespondovat s volným prostorem.

Rohové vany se dnes nejčastěji vyrábějí z akrylátu. Jedná se o odolný a také snadno udržovatelný materiál, který dosahuje vysoké kvality. Při výběru vsaďte na prověřené výrobce. Bohatou nabídku má pro zákazníky připravena například značka Ravak. U ní můžete vybírat z celé škály atraktivní sanitární keramiky.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854