SCS Global Services oceňuje špičky v zodpovědném lesnictví

Zadavatel: Marketwired, LP. | 17.12.2015 | Zemědělství, ekologie

Klienti vyznamenaní na udílení cen 2015 Forest Stewardship Council(R) Leadership Awards

EMERYVILLE, CA--(Vydáno 16. prosince 2015) - SCS Global Services s potěšením jmenuje sedm klientů s certifikací Forest Stewardship Council® (FSC®), kteří byli nedávno vyznamenáni na udílení cen 2015 FSC Leadership Awards. Organizace získaly vyznamenání za svůj unikátní přístup k vedení v oboru zodpovědného lesnictví. Všechny tyto společnosti jsou držiteli certifikace FSC vydávanou SCS.

„Tyto organizace trvale a prokazatelně bojují za zdraví lesů a pracují ve prospěch ekonomik a komunit, kde podnikají,“ uvedl výkonný viceprezident SCS, pan Dr. Robert J. Hrubes. „Je nám ctí a potěšením poskytovat těmto klientům certifikační služby a oceňovat jejich úspěchy.“

FSC Leadership Awards oceňují dlouhodobě působící a inovativní oborové špičky, které využívají tržních mechanismů k zachování lesů. Díky postupům FSC pro kontrolu dodavatelského řetězce a správu lesa sehráli následující klienti klíčovou roli při rozvoji komunit, lesu, kvality vody a přirozeného prostředí (popisy ocenění jsou poskytnuty radou FSC):

  • Collins za to, že společnost v roce 1993 spoluzakládala radu FSC a po více než 20 let dlouhodobě usiluje o zodpovědnou správu lesů.
  • GreenWood Resources za výhradní používání dřeva z místních lesů certifikovaných radou FSC a za certifikovanou šetrnou renovaci svých kanceláří v Portlandu.
  • Herman Miller za vynikající výsledky v nábytkářském průmyslu a dlouhodobé usilování o poskytování řešení certifikovaných FSC svým zákazníkům.
  • Menominee Tribal Enterprises za řadu generací zodpovědné správy kmenových lesních území ve Wisconsinu, které dodržují standardy FSC už více než 20 let.
  • Minnesota Department of Natural Resources za správu největšího celistvého lesního území s certifikací FSC ve Spojených státech. Les má rozlohu téměř pěti milionů akrů.
  • Pioneer Millworks za informování svých zákazníků o přínosech FSC a poskytování široké škály produktů pocházejících z rekultivovaných a FSC certifikovaných území.
  • Rivanna Natural Designs za uplatňování standardů FSC napříč celým provozem společnosti a informování o hodnotách FSC mezi stovky dalších oceněných společností.

„Vítězové cen jsou důkazem, že všichni máme velké příležitosti a zodpovědnost v oblasti ochrany lesů,“ řekl Corey Brinkema, prezident Forest Stewardship Council US. „Laureáti cen budováním trhů pro produkty s certifikací FSC prokazují, že můžeme chránit lesy a zároveň využívat lesní produkty v každodenním životě,“ dodal.

Na pořádání FSC Leadership Awards se podílí fond World Wildlife Fund v rámci každoroční akce konané v průběhu konference Greenbuild. Mezi další vítěze patří Clough Construction, Dogwood Alliance, Grim Locke, Mark Jacobs, Nordic Structures a Sustainable Northwest. CSC se s radostí podílela na sponzoringu této akce se společnostmi Collins, Columbia Forest Products, RoyOMartin a Certified Wood Products a gratuluje všem oceněným vítězům.

O společnosti SCS Global Services

SCS Global Services je celosvětovou špičkou v oblasti certifikace udržitelného podnikání třetích stran, auditů, testování a rozvoje standardů. Působnost programů sahá napříč obory a uznává úspěchy v ekologickém stavebnictví, výrobě, potravinářství a zemědělství, lesnictví a řadě dalších odvětví. SCS bylo zakládajícím členem rady Forest Stewardship Council a patří mezi nejrespektovanější certifikační autority FSC v oblasti správy lesů a kontroly dodavatelského řetězce. Licenční kód FSC: FSC-A000521. 
www.scsglobalservices.com

Informace o radě Forest Stewardship Council

Forest Stewardship Council (Rada pro ochranu lesa) je nezávislou neziskovou organizací, která podporuje ekologické, sociálně přínosné a ekonomicky prosperující způsoby správy světových lesů. Rada FSC byla založena v roce 1993 k tomu, aby pomáhala spotřebitelům a společnostem hledat produkty z dobře spravovaných lesů. FSC stanovuje standardy, podle kterých se lesům udělují certifikace a umožňují tak lidem nakupujícím dřevo a dřevěné produkty věrohodně ověřit zdroj svého zboží. Certifikaci dle standardů FSC má ve Spojených státech a Kanadě více než 5 000 společností s více než 160 miliony akry lesní půdy. Další informace naleznete na adrese www.fsc.org.

Kontakt pro média:

Kathryn Mullins
510.452.6387
kmullins@scsglobalservices.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com