Nová dřevěná podlaha do Vaší domácnosti

Zadavatel: Jiří Kutal | 17.12.2014 | Reality, bydlení

Nové Město na Moravě (Pressweb) - Rozhodli jste se, že si k letošním Vánocům pořídíte novou dřevěnou podlahu a rádi byste to stihli do konce letošního roku? Nechejte si poradit od společnosti Meister a nechejte si položit na zem některou z jejích.

S dřevěnými podlahami od Meister získáte nejen novou pokrývku Vaší podlahy,ale také elegantní doplněk Vaší domácnosti. Kromě toho společnost Meister klade také velký důraz na ekologické výrobní postupy. Nemusíte se tedy obávat, že by příroda a zejména stromy trpěly kvůli Vaší nové podlaze. Společnost Meister vyrábí dřevěné podlahy na principu inteligentního vícevrstvého dřevěného složení. Klade rovněž velký důraz na výběr kvalitních surovin. Více se dovíte také na této webové adrese www.meister-podlahy.cz

Pokud přemýšlíte, jakou barvu dřevěné podlahy do Vaší domácnosti umístit, pak byste měli vědět, že barva dřevěné podlaze se mění v závislosti na působení přímého slunečního záření. Světlé dřevo se vlivem vysoké intenzity záření a vlivu působení světla stává tmavším a získáváte tak tón do žluté barvy. Vyberte – li si tedy tmavou barvu dřevěného podlahy, můžete očekávat, že se její tón změní do světla. U dubových dřevěných podlah probíhá proces změny barvy průběžně. Nejprve se tedy dostaví hnědá barva, která postupem času dozraje do hnědočerné.

Ptáte-li se, jak je možné, že dřevěné podlahy mění svou barvu, pak Vám společnost Meister odpoví, že vše záleží na chemickém složení jednotlivých dřevin a stromů. Kromě dřevěných podlah u společnosti Meister za velmi dobrou cenu můžete pořídit také přírodní linoleum, které se stává opět po časech hitem moderně zařízenýh domácností. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Kutal

Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Kontaktní osoba: Jiří Kutal
info@internetstream.cz
Internet Stream s.r.o.
Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Česká republika
info@internetstream.cz