Křídlové brány jsou jednoduché a levné řešení

Křídlové brány
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.1.2019 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Chcete jednoduchou bránu ke svému pozemku, aby ladila s vaším oplocením? Zvolte křídlové brány. Jednotlivá křídla se otvírají dovnitř nebo ven, nepotřebujete k jejich otevření další prostor, protože zaberou místo jen na šířku brány. Základem je rám z oceli, vnitřek rámu můžete vyplnit různým materiálem. Nejjednodušší je pletivo, vhodné jsou dřevěné palubky, ale křídlové brány bývají i celoplechové. Zabraňují pohledu kolemjdoucích a pořizují se spíše k oplocení průmyslových objektů. Křídlová vrata mohou být bez pohonu nebo i automatická.

Křídlová vrata mohou být manuální nebo automatická

Automatická křídlová vrata si pořiďte v případě, že požadujete komfort a na ceně vám až tak nesejde. Při jejich instalaci nepotřebujete prostor po jedné straně vjezdu, protože křídla se nezasouvají jako u posuvného zařízení, ale otevírají se jen do šířky křídlové brány. Určitě oceníte pohodlné řešení, když přijedete k bráně a otevřete ji dálkovými ovladačem. Automatický systém uvolní západku a pohon otáčivým pohybem otevře buď jedno křídlo, nebo obě. Řídicí jednotka má zabudovaný bezpečnostní senzor, aby se křídlová vrata sama zastavila, pokud mají v cestě nějakou překážku.

Automatické křídlové brány ovládejte mobilním telefonem

Křídlová vrata, stejně jako křídlové brány je nutné volit, když na obou stranách vjezdu není volný prostor. Pokud máte alespoň na jedné straně dostatek místa, můžete zvolit posuvné brány. Jsou ideální i v případě, že samotný prostor za vjezdem slouží jako parkoviště a křídlová vrata by omezovala stání. Automatickou bránu nemusíte ovládat jen dálkovými ovladačem, stejnou funkci vám zajistí i mobilní telefon. Má nesporné výhody: nemusíte kupovat další dálkové ovladače, řídicí jednotka reaguje vždy na skutečné mobilní číslo a ovládat bránu můžete na jakoukoli vzdálenost.

 

Témata: křídlová brána, křídlové brány, brány, vjezdová vrata, kovovýroba | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300