Multimedia Polska zvolila Cubiware od TiVo pro zahájení prodeje DVB a STB v celém Polsku

Zadavatel: Marketwired, LP. | 17.11.2015 | Média, marketing

Vedoucí polský operátor plánuje plošné nasazení set-top boxů s funkcemi Cubiware

SAN JOSE, Kalifornie, USA -- (Marketwired / Pressweb - 16. listopadu 2015) - Cubiware, dceřiná společnost TiVo Inc. (NASDAQ: TIVO) dnes oznámila, že její hybridní middleware CubiTV byl vybrán společností Multimedia Polska, která je jedním z předních polských kabelových operátorů, pro celopolské digitální vysílání videa prostřednictvím set-top boxů s funkcemi Cubiware a portálového serveru. Základní funkce set-top boxů Cubiware zahrnují digitální video s vysokým rozlišením a záznam PVR. Rozšíření o middleware CubiTV představuje způsob modernizace, který umožní pozdější upgrade na služby na vyžádání, jako je nPVR, catch-up TV a další pokročilé funkce.

Společnost Multimedia Polska zahájila činnost v roce 1991 a je jedním z největších kabelových operátorů v Polsku a předním poskytovatelem telekomunikačních služeb včetně digitální televize s videem na vyžádání (VOD), širokopásmových a mobilních služeb i služeb pevných a mobilních telefonních linek. Jak jeden z prvních poskytovatelů kabelové televize uvedla na trh komerční širokopásmové internetové služby a byla průkopníkem tzv. trojbalíčků (video služby, hlasové služby a datové služby) v Polsku.

„Pro více než 20leté úspěšné působení společnosti Multimedia Polska byla vždy klíčová kvalita služeb pro předplatitele,“ říká Bartłomiej Kasiński, ředitel pro strategii a rozvoj společnosti Multimedia Polska. „Díky middlewaru CubiTV poskytujeme našim zákazníkům nejlepší divácké zážitky v dané kategorii služeb a nabízíme neustále se rozšiřující portfolio služeb, které, jak doufáme, se budou rozvíjet úměrně jejich zájmu.“

Set-top boxy vybavené middlewarem CubiTV, které společnost nabízí v celém Polsku, se vyznačují vysoce intuitivním rozhraním, které zákazníkům usnadňuje orientaci v pokročilých televizních funkcích. Middleware CubiTV také zahrnuje vysoce inovativní modul pro vykreslování grafiky, který ovládá rychlé a elegantní nabídky a programové průvodce s vysoce kvalitní animací, přechody a jinými efekty. Systém je určen pro běžné, nenáročné procesory DTV a IPTV všech významných výrobců elektroniky, STB verze middlewaru CubiTV lze používat na moderních i starších zařízeních, takže není nutné kupovat nový hardware.

„Velice nás těší, že jsme byli společností Multimedia Polska vybráni jako hlavní poskytovatel služeb middlewaru pro Polsko,“ sdělil pan Maciej Grzonkowski, spoluzakladatel firmy Cubiware. „Společnost Multimedia Polska je průkopníkem kabelových technologií v Evropě, která se dokázala přizpůsobit revolučním změnám. Velice si vážíme toho, že náš produkt CubiTV se podílí na zahájení nové etapy historie této společnosti.“

O společnosti Multimedia Polska
Společnost Multimedia je přední národní kabelový operátor, nabízí službu digitální televize s videem na vyžádání, širokopásmové a mobilní datové služby a pevné i mobilní hlasové služby. Nabízíme úplné spektrum služeb: video, hlas, data a další služby, jako například energie, sledování domácnosti a pojišťovací služby. Společnost působí přibližně ve 200 městech a obcích po celém Polsku. Na konci června 2015 využívalo služeb společnosti Multimedia přibližně 822 tisíc zákazníků. V úhrnu naši zákazníci využívali 1,6 miliónu služeb (RGU) včetně kabelové televize, internetu, telefonních služeb, prémiových kanálů a dalších služeb (jednotlivě jsou uváděny jako ziskotvorné jednotky - RGU).

O společnosti Cubiware
Společnost Cubiware jako 100procentní dceřiná společnost firmy TiVo Inc. (NASDAQ: TIVO) je inovativní poskytovatel softwaru pro digitální televizní zařízení a systémy. Produkt CubiTV od společnosti Cubiware je flexibilní middleware, který umožňuje kabelovým, satelitní a pozemním televizním operátorům a telekomunikačním firmám začleňovat do síťových služeb pokročilé televizní služby. Podpora různých internetových standardů a možnost individuálního nastavení služeb přispívají k rychlému a nákladově efektivnímu zavádění. Vývojářský software CubiSDK od společnosti Cubiware umožňuje vytvářet na míru software pro video zařízení, jako jsou IPTV set-top boxy (STB), DVB zappery a DVR rekordéry. CubiSDK obsahuje různé předem sestavené zásuvné moduly a knihovny, které lze použít pro rozšíření možností stávajících zařízení Cubiware IPTV nebo DVB/IP i pro zrychlení vývoje nových produktů pro DTV. Další informace naleznete na stránce www.cubiware.com nebo na e-mailové adrese info@cubiware.com.

O společnosti TiVo
Společnost TiVo Inc. (NASDAQ: TIVO) je přední světový poskytovatel televizních služeb nové generace. Společnost má sídlo v kalifornském San Jose a pobočky ve městech New York, Boston, Durham a Varšava. Inovativní cloudové řešení TiVo v podobě softwaru jako služby (software as servis, SaS) umožňuje divákům sledovat obsah na více obrazovkách doma i mimo domov. Řešení společnosti TiVo představuje jednotný způsob navigace v tzv. obsahovém chaosu: kombinuje živé, nahrané, vyžádané a OTT televizní vysílání do jediného intuitivního uživatelského rozhraní s možností jednoduchého univerzálního vyhledávání, objevování, sledování, záznamu a objevování obsahu na různých zařízeních, a tím dosahuje vysoce komfortního diváckého zážitku. Produkty a služby společnosti TiVo jsou dostupné jednotlivě anebo prostřednictvím stále většího počtu globálních operátorů placených televizních služeb. Různé dceřiné společnosti TiVo nabízejí televiznímu průmyslu a výrobcům spotřební elektroniky různé doplňky pro STB, cloudové videoslužby zaměřené na objevování a doporučování obsahu, interaktivní reklamu, divácké průzkumy a měření. Více informací na: www.TiVo.com.

Tato zpráva obsahuje výhledová prohlášení ve smyslu zákona reformě sporů o cenných papírech z roku 1995. Tato prohlášení se mimo jiné týkají budoucího využívání middlewaru Cubiware společností Multimedia Polska. „“ Výhledová prohlášení obvykle obsahují výrazy vyjadřující předpoklady a domněnky o budoucnosti, jako jsou slova „věříme“, „očekáváme“, „pravděpodobně“, „hodláme“, „zamýšlíme“, „odhadujeme“, „pokračujeme“ atd., případně zápory těchto výrazů a slov. Tato prohlášení implikují rizika a nepřesnosti, v jejichž důsledku se skutečné výsledky mohou výrazně lišit od předpokladů vyjádřených nebo naznačených ve výhledových prohlášeních. Faktory, které mohou vést k výrazně odlišným skutečným výsledkům, zahrnují vývoj, nabídky konkurenčních služeb a nedostatečné uplatnění na trhu, dále různé potenciální faktory popsané v oddíle „Rizikové faktory“ veřejných zpráv společnosti TiVo Inc. předkládaných burzovnímu dozoru včetně výroční zprávy společnosti TiVo na formuláři 10-K za fiskální rok ukončený 31. lednem 2015, čtvrtletních výkazů na formuláři 10-Q pro čtvrtletí ukončená 30. dubnem 2015 a 31. červencem 2015 a průběžných výkazů na formuláři 8-K. Společnost TiVo doporučuje nespoléhat v nepřiměřené míře na výhledová prohlášení, která odrážejí pouze analýzu a vyjadřují se k datu provedené analýzy. Společnost TiVo není nijak zavázána k aktualizaci těchto výhledových prohlášení.

 

Kontaktní informace

Kontakt pro média:

Hayley Milbourn
Sloane & Co. (pro TiVo Inc.)
hmilbourn@sloanepr.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com