Oplocení je základem pro ochranu majetku i lidí

Oplocení pro ochranu majetku i lidí
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.10.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Víte, že základní ochranou vašeho majetku je kvalitní oplocení? Lidé často hned myslí na bezpečnostní elektronická zařízení, které upozorní na zloděje nebo vandaly, ale před neoprávněným vniknutím na váš pozemek i do vašeho domu už chrání běžné ploty. Kdo je rozhodnut krást, toho samozřejmě nic nezastaví, někdy ani elektronika, ale oplocení vás uchrání před vandaly a nezvanými hosty. Je nepříjemné, když vám někdo podupá zahrádku a uláme okrasné keře. Ploty jsou zároveň estetickým dokreslením vašeho bydlení. Je to přirozená součást bydlení v rodinných domech ve střední Evropě.

Nejvíce oblíbené oplocení? Pletivo mezi sloupky

Ploty procházejí historickým vývojem. Na venkově u historických chalup se setkáte s dřevěnými ploty, tzv. plaňkovým plotem, u bohatších sídel s kamennými zdmi. V současnosti je oblíbené oplocení pletivem většinou s kovovými sloupky. Je to levné a trvanlivé řešení. Je vhodné nejen k oplocení rodinných domů, ale sportovních zařízení, veřejných institucí, například škol a průmyslových objektů. Tradiční pletivo je čtyřhranné pozinkované nebo potažené navíc plastem. V nabídce jsou různé výšky pletiva pro oplocení. Pozinkované pletivo se musí natírat, pletivo potažené plastem je bezúdržbové.

Pro stavby i akce je vhodné mobilní oplocení

Ploty můžete mít sestavené z plotových dílců. Jsou vhodné tam, kde zvolíte například kamenné sloupky či okrasné sloupky. I pletivo pro oplocení je různé. Existuje pletivo lesnické, rabicové, ovčí či včelařské. Liší se tloušťkou drátu a velikostí ok. Ploty mohou být i mobilní – ty se používají na stavbách, při sportovních či kulturních akcích. Takové oplocení se skládá ze samostatných dílců, které se spojí v souvislý plot. Dílce se sestavují snadno, stejně snadno se demontují. Součástí mobilního oplocení jsou branky i vstupní brány. Sloupky se upevňují do stabilních patek, takže celé oplocení je odolné i proti nenadálým poryvům větru. 

Témata: oplocení, ploty, vrata, mobilní oplocení, plotové dílce, kovovýroba | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300