Když nefunguje karma, je to vždy nepříjemné

Funkční karma
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.10.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Každý chce, aby v bytě fungovalo vše, jak má. Jakmile se objeví závada, přináší to starosti a nepříjemnosti. Nefunguje karma nebo jiné plynové zařízení? Okamžitě se změní pravidelný režim. Teplou vodu musíte ohřívat, ještě horší je, když přestane fungovat topení. Nezbývá než volat Plynoservis Praha. Rozbitá karma je nepříjemná po celý rok, nejenom v zimě. Ale závadám lze předcházet. Pokud dodržíte správnou lhůtu na revizi plynových zařízení či spotřebičů, závad bude určitě méně. Plynoservis Praha pak nebudete potřebovat.

Plynoservis Praha zajistí běžné prohlídky i revize

Základní prohlídku plynového zařízení neboli vstupní revizi provádí technik při uvedení zařízení do provozu. Je jedno, zda je karma nová nebo použitá. Základní prohlídka se musí udělat vždy. Další lhůta se počítá snadno - kontrola každý rok. Karma tak může fungovat léta bez závad, protože na drobné závady lze přijít během pravidelné kontroly. Některé díly mají určenou délku životnosti, a pokud se vymění včas, přístroj bude fungovat další období bez závad. Plynoservis Praha provádí nejen běžný servis, ale i revize a pravidelné roční kontroly. Plynoservis Praha zjistí, zda je plynové vedení v pořádku nejen u vás v bytě, ale i ve vašem domku nebo v bytovém domě.  

Chraňte sebe i svůj majetek

Karma, běžné plynové topidlo, plynový kotel či sporák – to jsou plynová zařízení či spotřebiče, které je nutné pravidelně kontrolovat. Vedle pravidelné roční kontroly Plynoservis Praha provádí revize jednou za 1 až 3 roky. Mít platnou revizi je důležité. Pokud dojde k nějaké havárii, a vaše plynové zařízení bude zničeno, případně dojde ke škodě nábytku a celého bytu, pojišťovna se vždycky ptá, zda máte platnou revizi. Bez revize můžete na úhradu škody zapomenout. Karma, stejně jako jiné plynové zařízení, může být nebezpečná, pokud z ní začne unikat plyn. Chraňte sebe i svůj majetek – zajistěte si pravidelné kontroly a revize. K tomu je Plynoservis Praha

 

Témata: karma, oprava karma, oprava karmy | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300