Samolepky na stěnu – zajímavý trend dekorace interiérů

Dětské samolepky na stěnu
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.10.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Zajímavým trendem zdobení interiéru jsou samolepky na stěnu. V dnešní době, kdy bytoví designéři nemají moc rádi celoplošné tapety, ale dávají přednost malbě v různých barevných odstínech, jsou samolepky na stěnu vhodným řešením. Samolepka je vyvedena v bílé barvě a jde jen o obrys nějakého motivu. Motivem mohou být slavné stavby, například Eiffelova věž, pyramidy, dále zvířata, rostliny nebo oblíbené dětské postavičky. Tyto dětské samolepky nejsou po celém pokoji, ale jsou umístěny jen na části stěny, například u postýlky. Každé dítě má svoji plejádu oblíbených postaviček z filmů a pohádek a dětské samolepky mu je připomínají.

Nejvíce lákají dětské samolepky

Podkladem pro samolepky na stěnu je barevný tón zdi. Obrys motivu vyvedený v bílé barvě je subtilním prvkem dekorativní výzdoby, nijak neruší celkové vyznění pokoje. Zajímavý motiv může být nad jídelním stolem nebo v kuchyni. Je jen symbolem, který vtipně zvýrazňuje zálibu majitele bytu nebo cit pro přírodu. Někdejší celoplošné tapety se prosazovaly nekompromisně, samolepky na stěnu jsou jen drobným doplňkem interiéru. Dětské samolepky navíc umožňují rozvíjet dětskou fantazii, doplňovat si barvy, lze je měnit podle záliby dítěte.

Nejdříve dětské samolepky, pak samolepky pro dospělé

Dětské samolepky představují postavičky z filmů, jsou vkusné a elegantní. Děti mají dojem, že jsou součástí pohádky a cítí se doma bezpečně. Už jste viděli například Elfí vílu s motýlky nebo Elfí babičku? Dětské motivy vždy korespondují se současnou oblibou a tvůrci, kteří samolepky na stěnu navrhují, znají dobře dětský vkus. Prodejci vědí, že lidé nejdříve kupují dětské samolepky a líbí se jim doma natolik, že začnou shánět běžné samolepky do obýváku nebo do jídelny. Mládež má rada například sportovní samolepky na stěnu, například Golfistu, Skateboard nebo Snowborard.

 

Témata: dětské samolepky na stěnu, dětské samolepky, samolepka na zeď, samolepka na stěnu | Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300