Pronájem nebytových prostor v Praze

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 16.9.2014 | Reality, bydlení

Hradec Králové (Pressweb) - Hledáte možnost pronájmu obchodních prostor v Praze? Pokud byste zde chtěli podnikat, navštivte stránky obchodního domu Kotva, u kterého si můžete zajistit zajímavý a cenově dostupný pronájem. Lokality, o kterých je řeč, jsou k dispozici přímo na Praze 1. Odtud byste měli vše na dosah ruky a také byste byli snadno dostupní pro své zákazníky či klienty.

Pronájem nebytových prostor zahrnuje nabídku nejen v obchodním domě Kotva, ale také v přilehlé Revoluční ulici. Přímo v OD Kotva si můžete pronajmout prostory určené pro obchod nebo pro různé finanční služby. Denně zde projdou tisíce návštěvníků a tedy i potenciálních zájemců o vás. Prostory v Kotvě čítají desítky metrů čtverečních. Vyberte si tedy takové, které vám budou po všech stránkách vyhovovat.

Prostory k pronájmu, které se nacházejí v Revoluční ulici, jsou rovněž skvělou volbou pro vaši podnikatelskou činnost. Jsou k dispozici za dobrou cenu. Navíc Kotva je opravdu spolehlivým poskytovatelem. Pronájem nejde přes realitní kancelář, takže platíte pouze čistý nájem - nikoliv žádnou provizi.

Témata: pronájem kanceláře | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854