Montované haly od společnosti POLAK CZ s.r.o.

Výrobu a postavení montovaných hal zajišťuje POLAK CZ s.r.o., která byla založena již v roce 1999. Od té doby zařídila spoustu zakázek nejen v rámci České republiky, ale také v zahraničí.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 16.9.2014 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Největšími výhodami montovaných staveb je rychlost výstavby a také nízké pořizovací, provozní i údržbové náklady. Montované haly tak mohou být řešením, jak ušetřit značnou část peněz. Zmíněné výhody přitom nejsou na úkor toho, že by montovaná hala nebyla kvalitní. Ta se totiž také vyznačuje dlouhou životnosti a to i přes velmi nenáročnou údržbu.

Oblouková hala nabízí různé možnosti využití

Montované obloukové haly mohou navíc nabídnout široké spektrum využití. Lze je použít jako hangáry pro letadla či lodě, sklady materiálu, či jako prostor pro konání sportovní akce. Kromě toho mohou montované haly dobře posloužit i jako venkovní jízdárny pro koně. Možností využití těchto staveb je však samozřejmě více.

Stavba montované haly probíhá velmi rychle zejména díky tomu, že není potřeba vykonávat složité zemní práce a přípravu základů. Rychlá je i pozdější demontáž, což lze využít zejména při konání různých akcí, které se pořádají na více místech v krátkých časových úsecích, při nichž je potřeba mít vlastní prostory.

Montované plachtové haly jsou vyráběny z kvalitního materiálu

Stejné výhody mají i plachtové haly, které jsou tvořeny přesně na míru. Plášť takovéto stavby je vyráběn z vysoce odolné technické fólie, díky čemuž je odolný proti přírodním vlivům, jako je déšť, vítr a podobně. Důkazem kvality je i to, že všechny nově vyrobené plachty jsou zkontrolovány statikem.

Jak je zmíněno již na začátku textu, POLAK CZ s.r.o. působí na trhu již od konce minulého století. Za uplynulou dobu vyhotovila řadu zakázek a spolupracuje například s AČR, energetickou skupinou ČEZ a mnohými dalšími významnými klienty.

Více informací se můžete dočíst přímo na stránkách společnosti – www.haly-polak.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.